Имате проблеми со вашиот iDevice? (iPhone, iPad, iPod....)

Член од
24 јули 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
ne sm bas informiran za ceniti na iphone ako moze nekoj da mi pomogne so toa sto ke gi napise na forumov :coffee:
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
ne sm bas informiran za ceniti na iphone ako moze nekoj da mi pomogne so toa sto ke gi napise na forumov :coffee:
значи 3г во алфамобиле ти е 530 или 630евра нз точно ја се распрашував кај некро а за другите видови прашај си го некро он има мобиларија
 

IKO_MC

I'll Shit On You .!.
Член од
8 ноември 2008
Мислења
369
Поени од реакции
14
:helou: site.Nov sum na forumov i gledam deka tuka ima bas se za iphone,bi sakal da go prasam necrophilia dali ima uste iphone 3g i kolku pari e?
 
Член од
14 октомври 2008
Мислења
25
Поени од реакции
4
mi se skrsi ekranot na iphonot 2G iphonot si raboti najnormalno samo sto e ispukan ekranot celiot dali mozam nekako da stavam novo staklo ili nesto slicno,moze li vo makedonijava da se popravi toa i kolku ke me kosta
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
10
mi se skrsi ekranot na iphonot 2G iphonot si raboti najnormalno samo sto e ispukan ekranot celiot dali mozam nekako da stavam novo staklo ili nesto slicno,moze li vo makedonijava da se popravi toa i kolku ke me kosta
ти се скрши екранот или само заштитното стакло што е?
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
остајсе друже по можност стави слика за да се види шо то треба
 
Член од
14 октомври 2008
Мислења
25
Поени од реакции
4
остајсе друже по можност стави слика за да се види шо то треба
druze telefonot si e ok si raboti i si go sluzam seuste i site funkcii se kako sto treba skrseno e stkloto(zastitno),cim si raboti koo so treba telefonot, najverovatno LCD ekranot e zdrav.a za poporavkata od 11 500 den e malce nelogicna zosto so doplata od 100e moze da se kupi nov IPhone samo za staklo da se plati 200e neznam koja cena e toa.

pozz
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Вака сега, ајфоунот 3г му имам направено џеилбрејк и сега скоро го декодираа со унисим. Сега пак, додуша и пред да го декодирам, неможам да префрлувам од ајтјунс ни апликации ни песни, ништо. Некој ако има решение за ова??
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Acid има само темава не е за тоа. 300 евра му бара мислам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom