Имате ли дечко (маж) / девојка (жена)?

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Iam devojka dolga vrska!
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Немам..или имам...далекоооооо далеко,срце ми је осталооооо
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.442
Поени од реакции
7.829
Немам девојка... а сакам да имам... е сеа зошто немам... кажи ми да ти кажам... веќе досадно вака...
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Sweet Barbie напиша:
Имате ли дечко(маж)/девојка(жена)?

Ако немате зошто мислите дека тоа е така? Дали е заради вас или заради нешто друго?
Ако имате зошто сте со неа/него? Што е тоа што ве привлекува толку многу, па сте се одлучиле на таа личност?

p.s.Ве молам на кирилица:se_ molam :
A ти да пишеше за тебе? зашо претежно кој отвора тој треба и прв да пише!:star:
 

Sweet Barbie

I love U All....
Член од
29 мај 2006
Мислења
157
Поени од реакции
11
ViRuS напиша:
A ти да пишеше за тебе? зашо претежно кој отвора тој треба и прв да пише!:star:
О.к. иам дечко што многу си го сакам, а со него сум затоа што е најфиното машко у цел свет(сеа тоа за мене). Знаеме да се скараме за ситници ама тој е единствената личност што навистина ме познава и ме сака таква каква што сум.
 

back_rest

ex mod coder
Член од
19 јули 2006
Мислења
1.590
Поени од реакции
107
неам. распишувам конкурс. Ladies, i'm single!
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Sweet Barbie напиша:
О.к. иам дечко што многу си го сакам, а со него сум затоа што е најфиното машко у цел свет(сеа тоа за мене). Знаеме да се скараме за ситници ама тој е единствената личност што навистина ме познава и ме сака таква каква што сум.
go varash?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
gOJDO напиша:
Нормално дека го вара, колку и да негира на темава... Ама онака, асално варање, не само лапање. Не може да не вараш фино момче. Лошо - можно, ама добро - нема шанса да не го вараш.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
мене ми е сумљиво, дали таа го вара него, или вара некој друг со него... не ми е јасно.
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Acid напиша:
Нормално дека го вара, колку и да негира на темава... Ама онака, асално варање, не само лапање. Не може да не вараш фино момче. Лошо - можно, ама добро - нема шанса да не го вараш.
НЕ мора да значи...!!!
Немам дечко...зашто?Затоа што многу ми е поубаво вака..али следниот ќе ми биде лош дефинитивно..од искуство..бившиот ми беше предобар и префин затоа беше и предосаден препапучар..ми фалаше карање,викање ми фалеше некој да ми рече НЕ!
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
RealGirL напиша:
ми фалаше карање,викање ми фалеше некој да ми рече НЕ!
ja obichno im vikam "kjuti i pushi"
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
RealGirL напиша:
НЕ мора да значи...!!!
Немам дечко...зашто?Затоа што многу ми е поубаво вака..али следниот ќе ми биде лош дефинитивно..од искуство..бившиот ми беше предобар и префин затоа беше и предосаден препапучар..ми фалаше карање,викање ми фалеше некој да ми рече НЕ!
А кога ќе имаш некој што често ќе ти вика НЕ и често ќе се карате, ќе ти фали папучар и фин момак :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom