Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

Член од
8 мај 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
navivam za real
na zivci mi odi guti
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.746
Поени од реакции
9.757
што му фали на Гути, има и бетер во Реал. Не сум за Реал, ама мене лично Раул и Салгадо повеќе ме нервираат :toe:
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Јас сум за Интер, ме нервира Адриано кој појма нема од играње, а сепак секогаш се наоѓа во првата постава.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.035
Поени од реакции
1.146
Chejo напиша:
Јас сум за Интер, ме нервира Адриано кој појма нема од играње, а сепак секогаш се наоѓа во првата постава.
Добро бе што ви пречи Адриано? До лани беше најдобар играч на Интер.. даваше голови од секоја позиција.. само какви потези и дриблинзи. Да не заборавиме само какви понуди имаше тогаш Интер од некои клубови за Адриано, а тој сепак остана во Интер и изјави дека сака тука да игра до крајот на кариерата. Сега вистина е во криза, прави некои глупости но Адриано е супер играч кој брзо може да се врати во форма, зашо фудбалот не се заборава, тој има пад во формата но не заборавил да игра.

Инаку мене во Интер ме нервира Чутос! не дека е од Грција.. туку не знам веќе колку сезони е во Интер.. често е во резервите (никогаш не влегува зашо не знае да игра).. им фаќа место на некои други играчи.. пример на негово место на клупа може да има некој млад напаѓач.. како Славковски на пример кој можеби и би добил шанса како млад и надежен напаѓач..
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Дида , ко јогурт е ! Не менва фаца никогаш .
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
За Манчестер Ј. сум и Браун ме нервира.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
kako mozete da mrazite igraci od timot za koj navivate?

 
F

fantomX

Гостин
Едноставно. Кога некој постојано заебава и ти се нервираш што тимот за кој навиваш губи, нормално дека тој што заебава те нервира:helou:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Навивам за Манчестер и нема кој да ме нервира, сите си ги сакам, некои повеќе, некои помалку
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
za manchester i ona C.Ronaldo ne mozam da go gledam ke zeam i ke pom tamu da go ubijam...
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Za real sum i momentalno nikoj ne me nervira oti se vo dobra forma, a porano site me nerviraat koga gubaat doma 0-3 od Recreativo.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
NOEL напиша:
navivam za real
na zivci mi odi guti
guti si e bas ok ama emerson...e toj ne mozam da go smislam

Morbidnio напиша:
za manchester i ona C.Ronaldo ne mozam da go gledam ke zeam i ke pom tamu da go ubijam...
manchester bez c.ronaldo e kako bez pola kolku i da te nervira igracot zver si e

Chejo напиша:
Јас сум за Интер, ме нервира Адриано кој појма нема од играње, а сепак секогаш се наоѓа во првата постава.
ako adriano nema pojma od igranje togas neznam koj ima
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Ме нервираше Инзаги (арно шо го дадовме сега титули земаат Милан со него :))
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Alien_sr напиша:
Za real sum i momentalno nikoj ne me nervira oti se vo dobra forma, a porano site me nerviraat koga gubaat doma 0-3 od Recreativo.
Isto i jas i mene mi bese taka ... Od nervoza ne sakav ni da gi gledam !!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom