Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Навивам за баерн и можам да изјавам дека оттл ти е најголем дибек во историјата на клубот , јез да е млад али сигурно го земале со врски :P и добро е што пизаро си отиде , и дајбоже подолски да отиде на позајмица за да научи да игра боље .. епа сега ајде тони и макаи напред парче .. и многу ми фали дајслер леле манга беше типот ! ајт.
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
353
Поени од реакции
21
FIGO ic ne go sakam vo Inter toj mnogu me nervira koga vleguva vo igra
 

eXelion

SomebodyStopMe!!!!!
Член од
8 август 2006
Мислења
24
Поени од реакции
0
Ja sum za Real Madrid i toa kopileto Ivan Helguera kako me nervira pizda mu mater fala bogu si ide sea nega ide u besiktas neka kvari rabota
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Ме нервира Олегер!!!!!!!!!:angry3::angry3::violent1::cry::nerv::nerv:



:nerv::violent1:
 

bluu

Доктор по општесвени науки
Член од
22 февруари 2007
Мислења
213
Поени од реакции
4
Ne Me Nervirat Igraci...Ama Taka Od Gledajne Fudbal...Mozam Da Kazam Deka Roj Kerol Najnogo me nervira... KIKSER IPOL je tipot :salut:
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Te nervirase...Vece nema da go gledas igra u vest hem..Igra haha...Sedi gore na tribini 3-4 golman e :)..Od Juve nikoj ne me nervira...Me nerviraat tie shto si otidoa...
 

kokolo_sk

Фаринго Егзофагијален Дивертикулум
Член од
8 јуни 2006
Мислења
261
Поени од реакции
8
INZAGI da mu e*am sve... ali na liverpool 2 im gi zbrca... MUAHAHA... i broki i bonera
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Арсенал-Фредрик Љумберг!
 

mackomk

...Chichino...
Член од
23 јуни 2007
Мислења
318
Поени од реакции
72
Навивам за Милан,и чоек со најмногу го мрзев бесе Инзаги,али после тоа сто го направи на финалето во Атина морав да сменам мислење
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Навивам за Ливерпул и од сите најмногу ме нарвира Зенден(фала богу си оди) и Кјуел(Нон-стоп повреди).
 
Член од
26 јуни 2007
Мислења
77
Поени од реакции
0
A be inzaghii.......

Navivam za Lazio,ama epten,abe toa brakava Inzaghi nemozam da gi smislam.
Drugo nesto osven paganje i baranje fauli i penali ne vidov......So deka igra edniot od niv u Lazio koga e drvo.Za dzabe Stam na vremeto ne rece deka se dvajcata mekusi.Moze ke zabegam malce od temata ama toj drugiot,PIPO,toj e poseben slucaj za posmatranje :tapp: .Jas da prasam,a be da ne se bolni od epilepsija tie dvajca sto tolku pagaat.Poveke lezat nego sto igraat.
Toa e...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom