Зошто сте сами?

Член од
22 декември 2018
Мислења
357
Поени од реакции
484
Преку глава ми е од исполнување на нечи желби без да има взаемно разбирање. Им има удрено тоа европски феминизам па не им требал маж по секоја цена ,ќе оделе на вештачко и да ако може да живеме у строг центар сами немој никако надвор од центар на с загадено Скопје. Сам сум веќе 2 години и знаете што посетив толку многу места, концерти, престави и слично и никој не ме кочи .
Батко, под аватарот ти пишува Локален Шериф, можда затоа те откачуваат, најверојатно се плашат..
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.725
Поени од реакции
35.007
...ај достате!!!
што се зезате вака со Дена, ако имате нешто да помогнете, помогнете со некој ваш пријател во иста ситуација, ако нејзината ѕвезда не сјаје толку силно во љубовта, не по нејзина кривица, не мора вие сега да ја „изгаснете“ скроз, не заборавајте кармата е курва, не знаете кога ќе се сврти и ќе дојде во ваш двор, па тогаш не ќе ви биде смешно! :cautious:
Е заради ОВА си сама!
...не знаеш ти зошто е ОНА сама има различни судбини и ситуации зависни во љубовта да цвета, а човекот не може да ги контролира, христијански е да се помогне да се смени таквата љубовна судбина, оти не значи некој ако денес не е сам утре нема да биде, па сега ај да се ситиме и подбиваме!
 
Последно уредено:
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.755
Поени од реакции
5.857
...ај достате!!!
што се зезате вака со Дена, ако имате нешто да помогнете, помогнете со некој ваш пријател во иста ситуација, ако нејзината ѕвезда не сјаје толку силно во љубовта, не по нејзина кривица, не мора вие сега да ја „изгаснете“ скроз, не заборавајте кармата е курва, не знаете кога ќе се сврти и ќе дојде во ваш двор, па тогаш не ќе ви биде смешно! :cautious:

...не знаеш ти зошто е ОНА сама има различни судбини и ситуации зависни во љубовта да цвета, а човекот не може да ги контролира, христијански е да се помогне да се смени таквата љубовна судбина, оти не значи некој ако денес не е сам утре нема да биде, па сега ај да се ситиме и подбиваме!
Bjonsic
Beshe samo mala shega da se nasmeeme.
Se nadevam ne mi zameri @DenaM
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.451
Поени од реакции
19.715
...ај достате!!!
што се зезате вака со Дена, ако имате нешто да помогнете, помогнете со некој ваш пријател во иста ситуација, ако нејзината ѕвезда не сјаје толку силно во љубовта, не по нејзина кривица, не мора вие сега да ја „изгаснете“ скроз, не заборавајте кармата е курва, не знаете кога ќе се сврти и ќе дојде во ваш двор, па тогаш не ќе ви биде смешно! :cautious:

...не знаеш ти зошто е ОНА сама има различни судбини и ситуации зависни во љубовта да цвета, а човекот не може да ги контролира, христијански е да се помогне да се смени таквата љубовна судбина, оти не значи некој ако денес не е сам утре нема да биде, па сега ај да се ситиме и подбиваме!
Бијонсе.
Преко кур е од жалење на некои личности кои сами су си криви за некои работе.
Ја ли гу терам да се оголи на јаван форум,да ставља сфои слике у ДК, пет године да га дрви сс Ред Џон,пет месеца да замара дека неможе некога да откачи и на крај јавно на форум да очајно да тражи пази паметан скопјанац од 35-40 године.Не.
Сама сфе си прави.

И доста више да бранимо некои као демек не су добри сс памет.Мене Денам не ми личи на некоја сс посебни потребе.Него едноставно жељна за пажњу на глуп начин и досадна сс сфе едно те исто.

На овакфи људи што сами си гу креирале судбинун за да не су задовољни од њума,едноставно неможе да им се помогне.Касно е.А еве и да ву дадемо сто добри совети,за месец д'на па ке дави у ДК за Ред Џон и ке ставља слике од одмор.
Тој е тој.

А ти не изигравај дрвен адвокат на сфе живо и диво на форум.
Јебала те карма.
Само се бламираш како и неколко туја исти на форум.Сфе старци набутале миљон године и продааф муда за бубрези.После се љутите што млади ве заебааф и не умете да примите шалу.Сами сте си криви.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.725
Поени од реакции
35.007
E Дена, Дена...на кое ниво се симна, едно време не можеше да ги откачиш сега да молиш за Стојко.
...слободен паметен дечко за тебе е „Стојко“ и на кое тоа ниво се симнала, жити се? ако помагаш, помогни, а вака со камен ќе фрлиш само ти ако немаш гревови! :cautious:
После се љутите што млади ве заебааф и не умете да примите шалу.Сами сте си криви.
...кога ќе го примиш и ти тогаш ќе го примам и јас, а не на секој пост плукаш, за тебе е тоа шала? да те чепне некој веднаш скокаш како прле со речник ала Шутка, не се прави сезнајко, оти ненамерно навредуваш некого, не верувам дека татко на синче може ваков лош да биде и намерно така да се однесува, ај да помогнеме на Дена да се омажи, толку ли е тоа тешко, а?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom