Зошто сте сами?

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.484
Јас и порака му пишав демек некој хумор за заведување хехехе и ми врати строго професионално два три збора само :( а на следната порака добив само лајк...
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
870
Поени од реакции
2.146
Houp slushaj sega, neka ti prati ovaj tranced a ti preprati kaj vlade da vidime dali kje ti stavi lajk i na toa.... i da si znam vekje da ne go nudam samo se blamiram.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.235
Поени од реакции
21.075
ај да помогнеме на Дена да се омажи, толку ли е тоа тешко, а?
На душман не би му посакал такво нешто, да се ожени со Дена, а не па на некој таму непознат, ни крив, ни должен.
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
3.014
Поени од реакции
3.761
Никогаш не се вреѓај сам себе, и да си, ќе си најдеш некоја подебелка и ќе си уживате во пастрмајка заедно :X3:
Не го лажи човекот, кажи му ја вистината како функционираат тие работи со женските. Тој не е свиња дебела туку само слабо стои со парички, нека заработи парички па веднаш со истата килажа ке се претвори во мал сладок Медо, па ке си бира која путка сака да ја клеца...
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.551
Поени од реакции
2.562
Не го лажи човекот, кажи му ја вистината како функционираат тие работи со женските. Тој не е свиња дебела туку само слабо стои со парички, нека заработи парички па веднаш со истата килажа ке се претвори во мал сладок Медо, па ке си бира која путка сака да ја клеца...
Тоа се вели, за секое тенџерче капаче. Ќе си најде зш да не, си има скромни женичиња како што има скромни мажи.
 

YuZe

Sic Semper Tyrannis
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
1.287
За сите има по некој.
Тоа се вели, за секое тенџерче капаче. Ќе си најде зш да не, си има скромни женичиња како што има скромни мажи.
Женичињата се делат на: Скромни и Ливадарки. Јас си имам скромна.

Ливадарките нека си земат мачки кучки и таман ќе им биде.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.534
Поени од реакции
7.086
На душман не би му посакал такво нешто, да се ожени со Дена, а не па на некој таму непознат, ни крив, ни должен.
Ja poznavash licno za da sudish ?
I si razmislish kolku mozhi da boli eden glupav zbor?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom