Зошто не оди кафе без цигара?

Член од
20 мај 2006
Мислења
51
Поени од реакции
0
Оди,ама не е тоа тоа, јас од пред еден месец ги откажав цигарите и престанав и кафе да пијам.
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
183
Поени од реакции
2
Pa poubavo e kafeto koga kao coek ke si zapali[ cigara.
spored mene kafe bez cigara ne ide,a cigara bez kafe da neznam zasto ama ete taka e
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Veruvajte mi moze. Ja pred dve nedeli gi otkazav cigarite i toa veruvale ili ne posle samo tri meseca pusenje. Mn grda navika, ne se zaebuvajte da probuvata.
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
koj ne pusi, ne znae kolku e dobro kafe i cirare
 

B u S a V

It's clue to madness
Член од
17 април 2007
Мислења
67
Поени од реакции
4
Abe za kogo kako jas ne pusam i normalno mi e bez cigara za tie sto pusat normalno im e so cigara!! Ne moze da se kaze dali e poubavo so ili bez zasto ovdeka stanuva zbor za licen vkus!!!
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
кафе без цигарче...па не го погледнуем не да го пијам,лепота уживанција,едно кафе 3-4 цигарчиња мммм чек да си бувнам едно сеа зашо треба да учам :tapp:
 
Член од
3 јули 2007
Мислења
15
Поени од реакции
5
ja kao strasen pusac na rodeo meko bi kazal tuka javno pred site oti mojot specifi4en lajf stajl ne bi bil toa sto e sega dokolku ne piev kafe(tursko) so profesorot po matematika i ne pusevme cigari dolgi godini
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Епа ај демант дека иде!!!! Нема везе само е чиста хемија на умот не е до тоа дека иде !! Сите така го сваќаат и се пренесува,као у стилот на ЛЕЕ АМА ЛЕЖИ КАФЕ И ЦИГАРА ЕЈ! Чиста хемија нема ништо друго!
 

k3x

I Laugh In The Face Of Danger
Член од
11 јуни 2007
Мислења
180
Поени од реакции
1
ejjjjjjjj ... kao ne ide be ?!
kafe i cigara na balkon posabajlechki doeka se razdenuva ... toa e ZIVOT !
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Кафе и цигара не оди, ама оди кафе и две цигари
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Уште од кога се отвори темава го очекував следново...пушачите ке пишуваат дека не оди,ке набројуваат 300 тракатанци зашто не оди,додека непушачите ке викаат дека оди...значи нема везе одење или не одење,зависи дали си пушач или не...кафето и цигарата не се врзани заедно
 
Член од
9 јули 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Кафе без цигара? WTF?!?! Ноу веј ноу хау. Едноставно не е изводливо тоа, се знае како се пие правилно кафе „без шеќер со цигара„ тоа е значи правилно кафе



Pa se slozuvam so tebe kakvo e toa kafe baz cigara, ednostavno ne ide :nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom