Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.832
Поени од реакции
7.554
Маленко можеби и сега е добар дечко, но ваков како што е, мераклија за правење деца со други жени, секое летенце детенце, шест жени, од сите има деца, па има и внуче..не е привлечен воопшто за жените, барем за мене.....лепотан нека биде, најбогат на свет, со таков мозок, го множам со нула.
Избриши го ова
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.747
Маленко можеби и сега е добар дечко, но ваков како што е, мераклија за правење деца со други жени, секое летенце детенце, шест жени, од сите има деца, па има и внуче..не е привлечен воопшто за жените, барем за мене.....лепотан нека биде, најбогат на свет, со таков мозок, го множам со нула.
мислев на вас жените ви е привилегија маленко детенце да ви направи.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
Зошто со самото тоа што е женет десет пати, докажува дека е привлечен за жените.
Убаво си го допиша, „барем за мене“.
Jakite Zeni...daj molimte...koja ubavina ja ima on?
Автоматски споено мислење:

мислев на вас жените ви е привилегија маленко детенце да ви направи.
Ako mislis deka sum ulava dete da pravam so covek sto ima kup deca od razni zeni...ludilo.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.747
Jakite Zeni...daj molimte...koja ubavina ja ima on?
Автоматски споено мислење:


Ako mislis deka sum ulava dete da pravam so covek sto ima kup deca od razni zeni...ludilo.
па можеш да го натераш да направи вазектомија пред да се земете
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.706
Поени од реакции
9.541
па можеш да го натераш да направи вазектомија пред да се земете
Рон душо, пре тебе би те земала отколку него...не ми се допаѓа воопшто...а и стар е.:backa:
 
Член од
19 ноември 2020
Мислења
2.524
Поени од реакции
9.405
Да и стави Маленко на некоја предновогодишна прослава од фирмата кај што работи знаеме како ќе заврши ноќта.
 

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
5.541
Поени од реакции
34.841
5-тата жена најмногу се сакала :pos:

Не знам кој е полуд, овај што се жени по 5 пати, или овие што то земаат. Можеби мислат дека баш тие ќе бидат последните :cautious:
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.609
Поени од реакции
8.478
5-тата жена најмногу се сакала :pos:

Не знам кој е полуд, овај што се жени по 5 пати, или овие што то земаат. Можеби мислат дека баш тие ќе бидат последните :cautious:
Бизнисменки се, а ризик ствара капитал....знаеш како викаат :D
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Ама не може сите пет да се ненормални. Нешто има тука...
У нашега Рајка, велика свираљка. Така велат барем Србите. Изгледа тоа е една од можните причини. :D
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.553
Поени од реакции
26.065
Маленко можеби и сега е добар дечко, но ваков како што е, мераклија за правење деца со други жени, секое летенце детенце, шест жени, од сите има деца, па има и внуче..не е привлечен воопшто за жените, барем за мене.....лепотан нека биде, најбогат на свет, со таков мозок, го множам со нула.
Статистиката вели поинаку од тебе. Што тебе автоматски те прави статистичка грешка.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.665
Поени од реакции
21.729
Тоа што тука сите жени се чудат како е можно Маленко да се жени 5 пати и како они не би го земале дури и да е последен маж во светот, додека во реалноста Маленко се жени 5 пати и уште колку плус ги имал за кои не сме запознаени е се што треба да знаете на темава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom