Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.981
Поени од реакции
24.536
Ти ако не се нудиш, ќути си, не ми расипувај сега работа. Теее, да му умре на комшијата козата :neetaka:

Мојата километража си ја чувам за себе, и за туѓа не прашувам, ферски :angel:
Ја се нудам ама на друг начин.
Сега прво сакам да те ставам под притисок и стрес за да се осигурам дали кога ќе видиме во живо ќе ме шамараш и за колкава количина фрустрации ќе треба да се спремам да ги истрпам само за да добијам сливче.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.230
Поени од реакции
8.337
Jas lav.. Žena mi oven.. jebala te astrologija :icon_lol:
Со жена овен јас не би ризикувала да нудам утеха на други жени, ама ти си знаеш.
Да не биде не сум ти кажала после.
Автоматски споено мислење:

Ја се нудам ама на друг начин.
Сега прво сакам да те ставам под притисок и стрес за да се осигурам дали кога ќе видиме во живо ќе ме шамараш и за колкава количина фрустрации ќе треба да се спремам да ги истрпам само за да добијам сливче.
А ти за насилна ме мислиш.... ех бееее.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.601
Поени од реакции
5.402
Jas lav.. Žena mi oven.. jebala te astrologija :icon_lol:
Гледаш ништо не е случајно.Генерално е така.Многу пати сум го слушал астрологот Зоран Крстевски а и лично се познавам со стариот Крајнички па од таму имам некои солидни познавања.И во пракса знам двојки каде што мажот е лав а жената овен.
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
2.129
Поени од реакции
3.694
Гледаш ништо не е случајно.Генерално е така.Многу пати сум го слушал астрологот Зоран Крстевски а и лично се познавам со стариот Крајнички па од таму имам некои солидни познавања.И во пракса знам двојки каде што мажот е лав а жената овен.
U pravo bese i za planinarenjeto.. dodeka se rodat decata me tegnese po planini.. baska denes mi vika akde u sreda za praznikot da ideme na Kožuv..
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.854
Поени од реакции
25.022
Жени.
Обавезно ќе го завртат муабетот накај хороскоп.
Текстбук класика.
И после се тригернуваат кога ќе им кажеш дека во основа сите се исти, додека тие некои индивидуални разлики формирани од генетскиот материјал и социјалното опкружување се толку минорни, што не вреди ни да се спомнат.
:D
Ноуп, маж почна прв со муабет за хороскоп. Јас дури со подотворена уста останав кога прочитав.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.601
Поени од реакции
5.402
Со жена овен јас не би ризикувала да нудам утеха на други жени, ама ти си знаеш.
Да не биде не сум ти кажала после.
Автоматски споено мислење:
Главна карактеристика на жена Овен е брзото зборување што би рекле старите по 5 од уста ги вади или поинаку зборува како КРТЕШНИЦА што во дигиталниот речник означува рафал од зборови и таков пример е Спенџарска.
Автоматски споено мислење:

А ти за насилна ме мислиш.... ех бееее.
[/QUOTE]
Нема врска.Ако нешто не гази на мравка тоа е жена Водолија.Во фамилија од двете страни најмногу имало жени водолии.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.601
Поени од реакции
5.402
U pravo bese i za planinarenjeto.. dodeka se rodat decata me tegnese po planini.. baska denes mi vika akde u sreda za praznikot da ideme na Kožuv..
Бидејки сум долгогодишен активен планинар и познавам доста планинарки најголем процент од сите биле во знакот на Овен.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.601
Поени од реакции
5.402
Па "маж" е еднина љољ.

@Audiofil вистина е дека не сме насилни воопшто, ама своеглави доста ;) Не можеш да си амбивалентен кон водолија :D
За своеглави тука некаде сте со жените бикови.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.981
Поени од реакции
24.536
Венера ти паѓа во Риби, значи емотивна си во љубовта и лесно можеш да бидеш повредена.
Тебе вагата ти паѓа на глава што значи глупа си и лесно можеш да станеш досадна.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.788
Поени од реакции
12.167
Ноуп, маж почна прв со муабет за хороскоп. Јас дури со подотворена уста останав кога прочитав.
Со асјуминг џендерс си имаме?:D
Не приметив ко је почо рат хаха
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.754
Поени од реакции
19.948
Жени.
Обавезно ќе го завртат муабетот накај хороскоп.
Текстбук класика.
И после се тригернуваат кога ќе им кажеш дека во основа сите се исти, додека тие некои индивидуални разлики формирани од генетскиот материјал и социјалното опкружување се толку минорни, што не вреди ни да се спомнат.
:D
Може @Audiofil се осеќа ко жена, и пак не ми кажа јас за што сум, планинарење, скијање, нуркање.. и остаив знак и подзнак..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom