Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Член од
1 октомври 2023
Мислења
710
Поени од реакции
2.163
Бар да тагнеше мжиштето што ме изговара. Да, заљубена сум, се надевам и ти ќе дочекаш да бидеш така сакан како дотичниот. Фрустрации се страшна работа.
Zaljubena si ti vo sebe. Eve ke te citiram, milo mi e sto se pronajde, ajde do slednoto placenje vo Draga Kajgana. Nema vrska so frustracii, nego na sekoja tema isti muabeti teras bez vrska.
 
Член од
22 август 2022
Мислења
468
Поени од реакции
1.630
Скроз. Неговиот труд е 16000000 пати посекси него да има пари пошо неговите имаат и слично.

Кога сме кај хороскоп, бившиот ми е рак, така што потенцијални кандидати ракови, stay away pls.
За тебе стрелец маж само.
Едниот ќе ја почитува слободата на другиот, а стрелец што обично не се врзува ќе му биде предизвик уникатноста и интелигенцијата на водолијата и ќе стане и папучар ако треба да не ја изгуби.

Zaljubena si ti vo sebe. Eve ke te citiram, milo mi e sto se pronajde, ajde do slednoto placenje vo Draga Kajgana. Nema vrska so frustracii, nego na sekoja tema isti muabeti teras bez vrska.
Не плачи. Не читај. Лесно е. Игнор и толку.

Јас сум дупла вага ..
Јас не сум вага ама имам 3 клучни позиции таму. За сите дерман сем за сами себе. *тапка по рамо *
 
Последно уредено:

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.788
Поени од реакции
12.167
Жени.
Обавезно ќе го завртат муабетот накај хороскоп.
Текстбук класика.
И после се тригернуваат кога ќе им кажеш дека во основа сите се исти, додека тие некои индивидуални разлики формирани од генетскиот материјал и социјалното опкружување се толку минорни, што не вреди ни да се спомнат.
:D
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.230
Поени од реакции
8.337
За тебе стрелец маж само.
Едниот ќе ја почитува слободата на другиот, а стрелец што обично не се врзува ќе му биде предизвик уникатноста и интелигенцијата на водолијата и ќе стане и папучар ако треба да не ја изгуби.



Не плачи. Не читај. Лесно е. Игнор и толку.



Јас не сум вага ама имам 3 клучни позиции таму. За сите дерман сем за сами себе. *тапка по рамо *
Ја би лавче, да се бориме за превласт :gjavol:
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.230
Поени од реакции
8.337
Жени.
Обавезно ќе го завртат муабетот накај хороскоп.
Текстбук класика.
И после се тригернуваат кога ќе им кажеш дека во основа сите се исти, додека тие некои индивидуални разлики формирани од генетскиот материјал и социјалното опкружување се толку минорни, што не вреди ни да се спомнат.
:D
Забавна работа е хороскоп.
На пример ќе умрам пред да сфатам шо е забавно у гледање утакмици и кладилници, ама очигледно забавно е на најголемиот дел од машка популација.
Автоматски споено мислење:

Ти си демонизована. :eek: :eek: :eek:
А ти си бот, за твоето нема лек.
За мене сè уште постои опција егзорцизам.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.542
Поени од реакции
2.548
Член од
17 септември 2022
Мислења
869
Поени од реакции
2.143
Има и една друга болна вистина кога кажувате НЕ МЕ ПРИВЛЕКУВА.Куп млади девојки се заљубуваат во познати пејачи,глумци и други личности од јавниот живот и потоа бараат дечко кој во физиономија односно фаца ќе личи на оној во кој се заљубиле бидејки едноставно кога не можат истиот да го имаат дома за сопруг алтернатива им оној кој што најмногу ќе наликува на нивниот идол.
Tocno e ova, ja sum takva zrtva.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.788
Поени од реакции
12.167
Забавна работа е хороскоп.
На пример ќе умрам пред да сфатам шо е забавно у гледање утакмици и кладилници, ама очигледно забавно е на најголемиот дел од машка популација.
И јас се мачев да ја разберам ,,забавата" во утакмиците и кладилниците ама се откажав. Едноставно нема логика и тие са најдосадните ликови што сум ги сретнувал низ животот. Ништо, ама никаква тешка физичка работа или душевни депри ме немаат исцрпувано како што ме туркале и психички и физички тој тип на характери.
Боже сачувај.
 
Последно уредено:
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.278
Поени од реакции
4.507
Ајде викам и ја на планинарење да отидам со повеќе луѓе. Ја неколку пријатели и пријателки со поголема група, и во групата една типка тазе раскината сигурно беше 40+ годинј и 95% од нас сега ја упознаа и се крстеа.

На сите им кажа дека пред 2 дена раскинала со дечкото. На сите на глава им се качи како ова било долга врска од два и пол месеци. На 10 рандом дечковци по пат им кажа истово де за рака ги фати де кај ќе оделе после/утре. Овие сите беа чао...журим ја одбегаваа.
Зашо пишувам ова тука, ниту ми кажа лично со натажен поглед дека е тазе раскината ниту ме допре. Уште повеќе, со двајца другари се симнуваме надолу и почна љубовни совети да ни бара од типот на кој да му даела шанса сеа. Дали ова значи дека сме добри момчиња????
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.230
Поени од реакции
8.337
Ајде викам и ја на планинарење да отидам со повеќе луѓе. Ја неколку пријатели и пријателки со поголема група, и во групата една типка тазе раскината сигурно беше 40+ годинј и 95% од нас сега ја упознаа и се крстеа.

На сите им кажа дека пред 2 дена раскинала со дечкото. На сите на глава им се качи како ова било долга врска од два и пол месеци. На 10 рандом дечковци по пат им кажа истово де за рака ги фати де кај ќе оделе после/утре. Овие сите беа чао...журим ја одбегаваа.
Зашо пишувам ова тука, ниту ми кажа лично со натажен поглед дека е тазе раскината ниту ме допре. Уште повеќе, со двајца другари се симнуваме надолу и почна љубовни совети да ни бара од типот на кој да му даела шанса сеа. Дали ова значи дека сме добри момчиња????
Значи дека си у погрешна тема, а ѕвездите лошо ви се наредиле тој ден.
 
Член од
2 април 2023
Мислења
193
Поени од реакции
425
Личиш на Дикаприо?
Ја личам, еве ист како на сликава, само немам плава коса и плави очи и не сум толку слаб, а и лицето не ми е толку симетрично како неговото, али друго се исто, да се зачудиш дури... Мада кажа дека си 91ва, ја помлади барам, до 25 макс, баш како Дикаприо де.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom