Зошто ве мразат другите?

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ме мразат бидејќи сум цар!
Затоа можат деца да ми раѓаат, без гаље.
Глупа тема.
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Врска немам зошто ме мразат, еве тие што ме мразат од форумот нека кажат. Еве на пример Шлаг може ме мрази оти не сум испаднал на протести ама му опростувам бидејќи и он не испадна, Мацедалиен може ме мрази оти не сакам мажи ама и него му опростувам бидејќи јас сакам да си умрам меѓу женски цицки, Гарфиелд може ме мрази оти незнам колку вмро-секти има у Македонија итн. итн. :coffee:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ако другите ме мразат тоа е нивен проблем.
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
poveketo me mrazat zaradi muzikata....ali koj gi ebe...ja nikoj ne mrazam...
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Mene me mrazat zatoa sto se razlikuvam od niv.Potocno imam dolga i mrsna farbana kosa a ne papagalska frizura nosam obleka sto mene mi se dopaga a ne sto e moderno i ne glumam deka nesto mi e interesno ako ne mi e ili si cutam ili si zaminuvam.Ama u ova nase sjebano opstestvo ne ide taka treba da sum ulizan ufrcan da ne pusam da bidam so sminka ili so maska da go slusam roger sanches ili dj tiesto(nemam nisto protiv smetam deka se ok) i da idam na nivni zurki iako neam pojma sto muzika praat itn itn....... mozam da prodolzam do utre mislam deka svativte sto mi e celta
P.S: temava e super. By the way staviv slika od kurt zaso mi izglea kako najadekvatna rabota sto opisuva kako se osecaat pogolem del od rokerite NESVATENI
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Долга коса? рокер? здраво...:))

Ако некој ме мрзит, би ме мрзел зато шо мислит дека се кревам (а не глеам причина да се кревам ахаха), зато шо си кажвам шо си мислам, зато шо не се замарам со неважни работи, зато шо ако некој чепкат некој мој близок(блиска) јас заборавам на своите манири, и одма го бранам па дури и некоаш со примена на физичка сила, зато шо не се прам некоја друга, она сум што сум, и зато иам ногу другари/ки. И на крај, би ме мрзеле зато шо истите јас би ги сакала, колку да им терам инает :)
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Mene me mrazat najviseonie sto ne me poznavaat! najverijatno poradi toa sto (kako sto kazuvaa tie sto nekogas me mrazele, a sega mi se drugari/ki) sum izgledal premnogu arogantno i ne sum ebavalnikoj koa se zabavljam :)
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Ме мразат тие што ме мразат ако има мекој што ме мрази пошто нема причина да ме мразат е тоа дека на сите шо ми лежи на душа им кажувам у фаца,а се знае дека на поголемиот дел вистината ги боли.Јеби га никокаш не зборувам зад грб,ако им пасува о.к аако не тогаш немора да се дружат со мене.:kez:
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Ako ima nekoj so me mrzi, ne bi znael zosto bi me mrzel. A tie so me sakaat i so gi sakam se tuka so mene. Taka da ne me zanimaat site so me mrzat.
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Ме мрзат само тие што ми завидуваат...:pehar::icon_lol:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
hehe mene me mrzat zoso kazuem katastrofalno glupi vicovi,a site mi se smeat na niv huauhauha

p.s. pocnav da zabegavam definitivno :)
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Ne znam dali nekoj me mrazi,no deka ima lugje koi ne me sakaat, toa znam sigurno. Mozebi sum im antipaticna,odvratna,si mislat deka sum losa,pa zatoa ne me sakaat.
Dodusa koga podobro ke razmislam znam edna zena sto me mrazi od dnoto na dusata.Neka i postoi!
Jas ne mrazam nikogo,a na onie koi ne me sakaat,ne im se lutam. Toa si e nivna rabota.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom