Зоран Паљото

Член од
14 јануари 2015
Мислења
6.420
Поени од реакции
9.291
Теретана е за потење, да не сака на цвеќара да му мириса
Потење е едно, смрдење е друго. Ако се тушираат редовно и користат дезодоранс нема да смрдат и испотени.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
2.358
Поени од реакции
4.957
Овај Паљово или е стварно ептен позитивна личност или вака се бори против својата депресија!?:cautious:
 
На врв Bottom