Зоран Паљото

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Rickyyy, 18 март 2015.

 1. глагол

  глагол

  Член од:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  1.173
  Допаѓања:
  744
  Еј, заборајФ Ај среќна нова :pijanco:
   
 2. M-1

  M-1 Добро утро Махачкала!

  Член од:
  6 септември 2010
  Мислења:
  3.897
  Допаѓања:
  6.563
  Скроз одвејан хахаха
  Ајдееее вежбајј ау ау ау. Урааааа
   
 3. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.140
  Допаѓања:
  6.863


  Кој лик е хахаххаха
   
  На maxer, Smert, Bojan Van Buuren и уште 6 други им се допаѓа ова.
 4. CurvaSudMilano

  CurvaSudMilano

  Член од:
  27 јуни 2008
  Мислења:
  9.024
  Допаѓања:
  5.946
 5. Pelisterec

  Pelisterec

  Член од:
  24 јуни 2016
  Мислења:
  549
  Допаѓања:
  402
 6. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.991
  Допаѓања:
  7.973
  Кое смеење го има братов :pos::pos::pos:
   
 7. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.347
  Допаѓања:
  4.033
  Не е ни смеше не е ни интересен.
   
  На Име И Презиме му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Uchiha Sasuke

  Uchiha Sasuke Sharingan User

  Член од:
  21 март 2013
  Мислења:
  3.524
  Допаѓања:
  7.034
  Не го знајш лично зато не ти е интересен
   
 9. DonRistovski

  DonRistovski Peace Disturber

  Член од:
  1 септември 2009
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  3.050
  На Near му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.140
  Допаѓања:
  6.863

  И во Торонто стигна да вежба :) Али смеењето останува секаде исто.

  Инаку теретанава грми, има повеќе справи отколку во 5 наши теретани.
   
  На krkac, Expecto Patronum и Makaron им се допаѓа ова.
 11. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.347
  Допаѓања:
  4.033
  E да не го знам лично, не сум од Битола ама и нешто вака по видеава не ми е смешен и интересен. Пред се еден обичен човек што си сака да си биде во центар на внимание, градска фаца, сите да го знаат и да се зборува за него .

  Станов на најградското место во Битола му е. Отвара прозор широк сокак, Џамбо и Веро пред зграда.
   
 12. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.140
  Допаѓања:
  6.863
  Паљото за PR во владата!
  Paljoto.jpg
   
  На true blue, maxer, Smert и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: