Зоран Паљото

Член од
14 февруари 2013
Мислења
570
Поени од реакции
683
Незнам тема дали има за Паљото, ама типов е и билдер, и диџеј, па и независен кандидат беше за градоначалник на Битола :pos:

Каков наслов само има на видеово и какви работи треска!!! :pos: :pos:


Еве малку и од неговата диџеј кариера.....
0:24 најјак прелаз во историјата на миксовите, па и на 1:33 специјално за сите присутни, ќе рика и како Тарзан :facepalm::pos:


И неговиот спот за кандидатурата за градоначалник.....
„За спас на Битола!“ :pos:

 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.273
Поени од реакции
18.921
Паљо е најјак. Сабскрајбд сум му. Коа одеше по тоа планините и коа си запеа одеднаш... прснав (хаххаах пак го пуштив пак се трескам).
Ама уствари он тешки вистини кажува кога ќе размислиш... има памет ај ај.
 
Последно уредено:

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
3.764
Поени од реакции
2.729
Колку гласови доби овој?
 

Flikson

Провинцијалец
Член од
27 декември 2012
Мислења
774
Поени од реакции
2.406
Човекот е закон! :zver: Respect! :oleee:
 

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.302
Поени од реакции
3.259
Темава нема да е интересна за тие шо не се од Битола ама ај :LOL:
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
3.970
Поени од реакции
6.885
Водоинсталатер, помошник багерист, инжињер, кловн, се е Паљото само да не намислит со то зељката:D
Многу глупости треска ептен:pos:[DOUBLEPOST=1426708899][/DOUBLEPOST]Имаше уш една тема за него баш отворена пред некоја година, абе шо урнебеси.
http://forum.kajgana.com/threads/Опстанок-на-Пелистер-туторијал.72255/
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.464
Прејак бил Џедај краљ времена, сега Паљото............, ах каде ли отиде хуморот на луѓето:unsure:

Иначе за човеков прв пат дознав кога го интервјуираа од Солзи и смеа. Си има некое примитивно посељачено однесување...:)

 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
5.098
Поени од реакции
5.950
Легендарното од него, Битолчани ќе го препознат:
Ихааааааааааааааа
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.018
Поени од реакции
3.193
Имаше мислам тема за неговиот опстанок серијал, како и да е легенда шта хода :D
 

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.302
Поени од реакции
3.259
Не можам го најдам текстот шо го напиша на настанот на фејсбук кога беше диџеј на сред широк сокак... Задолжително четиво е :D
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
741
Поени од реакции
510
паљо и јајцето бе, хахаха , :zver:
 
C

cige

Гостин
аааааааААААААААААААаааааааааааААААААААААААААААААаааааааааААААААААААААА
 
На врв Bottom