Златна Бубамара на популарноста

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Има нос колку Ибрахимовиќ, немаше да ја заебаваат да не се спрдачеше и таа пред тоа со физички изглед
Слика или није се десило? Озбилен сум за сликава, пошто ми делува ко митско суштество. Сите ја зборат, никој не ја видел. Ко јети :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Уште ли е бе некако релевантна онаа Ина?
И глобална пандемија, и карантини поминавме, јас не знам како не им скурчи на луѓето да ја следат. Јас разбирам да е актуелна некое време, ама она сарказмот, иронијата, глупите досетки, мене лично ми ствара негативна енергија, ала Спенџи де. :D
Али по којзнае колку пати се повторува истото сценарио ко и наградиве од Бубамара, кај нас само еднаш е доволно да те дознаат, после си тераш дур не цркнеш на стара слава. Просто сум изненадена како Џамбазов не зел некоја награда, или ипак се појавил да одржи некој ораторски говор.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.010
Поени од реакции
55.283
Слика или није се десило? Озбилен сум за сликава, пошто ми делува ко митско суштество. Сите ја зборат, никој не ја видел. Ко јети :D
За оваа слика знам дека кружеше низ интернетот порано кога јавноста полуде која е девојката.

 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.063
Личи на другата што водеше. Затоа на ФБ пишува со „ние“ за Златна Бубамара :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
За оваа слика знам дека кружеше низ интернетот порано кога јавноста полуде која е девојката.

Тоа иронијата и сарказмот во комуникација нонстоп мора да идат од некаде. А може е и само лош агол. :D
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Не знам јас оваа Ина што глуми лудило со ние/нас, "ве чекаме на Канал 5", демек таа нешто основоположник на Златна Бубамара, у реду е девојко знаеме дека ти фали валидација во животот, така да изгледав ќе се правев дека не постојам не тука уште па да се занесувам нешто алфа и омега дека сум на македонската естрада.

Исчезни.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.010
Поени од реакции
55.283
Личи на другата што водеше. Затоа на ФБ пишува со „ние“ за Златна Бубамара :)
Па да бе да НИЕ. Ти нас промовирај не на фејсбук пошто имаш едно 50 илјади овци што те следат и те шернуваат а ние ќе го напраиме истото со тоа што ќе стаиме твоја сликичка и ќе те спонзорираме.

Да не беа у договор ќе се утепаше од хејтање.
Тоа иронијата и сарказмот во комуникација нонстоп мора да идат од некаде. А може е и само лош агол. :D
Да бе, ко приказната со камерата у Френдс што додавала х кг, и Чендлер вика да бе тебе со колку камери те снимаа :D
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.845
Поени од реакции
7.646
За оваа слика знам дека кружеше низ интернетот порано кога јавноста полуде која е девојката.

Можи има грд нос, ама затоа фризурата и е катастрофа.

Просто сум изненадена како Џамбазов не зел некоја награда, или ипак се појавил да одржи некој ораторски говор.
Џамбазов не се појавува на Бубамара, Џамбазов е Бубамара.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Гледаше некој?

Ништо посебно, хуморот имаше некој смешни моменти но онака ништо посебно.
Повеќе на музика отколку награди. Највеќе минутажа од настапи на Ферус и Џамбо Агушеви, Наум Петревски, Симон Трпчевски..
Влатко Лозаноски имал настап но тој настап не го имаше воопшто на снимката а слики има дека настапувал и земал награда :facepalm:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.856
Гледаше некој?

Ништо посебно, хуморот имаше некој смешни моменти но онака ништо посебно.
Повеќе на музика отколку награди. Највеќе минутажа од настапи на Ферус и Џамбо Агушеви, Наум Петревски, Симон Трпчевски..
Влатко Лозаноски имал настап но тој настап не го имаше воопшто на снимката а слики има дека настапувал и земал награда :facepalm:
заборавил тој што го монтирал да го стави лозановски. Иначе земаа некоја награда дијана оу џи и овие турбо раперите?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
заборавил тој што го монтирал да го стави лозановски. Иначе земаа некоја награда дијана оу џи и овие турбо раперите?
Не земаа тие награда. Мислиш Ранко знае кој се тие? Слаткар една година доби Бубамара мислам.

А да испуштиш настап да стаеш во снимка а се случил е стварно заникаде :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom