За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
ќотекЈаооооооо, не ми текнува вака наеднаш :pos: Можи можи ич да не ме чуди и да сум удрил...само што таа работа можи ми се случва често па незнам дали во некои од "жртвите" имало и женска особа.....можи ко ќе се прај групен ............ :oops: ќотек :pos:
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
иако ветив дека нема да си ги пишувам глупостите еве не можев да одолеам ;)

да имам удрено женска, бившата со која бевме бааги време заедно. како се случи... не се сеќавам како дојде до караница али се сеќавам дека бевме кај мене и нешто пиевме пред да се скараме. и бидна шо бидна стварно не знам кој кого прв испровоцира и почна она да вреѓа се живо и диво по список. онака ми шеташе по нервите како шо спомна некој. уз пат и по некое „е шо да не ме удриш“ а претходно имаме муабетено за тоа дека сум против за удирање женско. и едно време ми спомна од шо земја сум бил ја, немам никаква историја, не знам нешто грк/бугарин сум бил (она од русија) и знам само дека имаше фррррррц и у два саат сабајле по пиџами у такси ја пратив дома да си иде. дур да ја искарам надвор маваше по мене (барем се трудеше) употребуваше уште погнасни зборови али у тие моменти само ми беше криво кој кур правам со неа а и криво ми беше шо ја удрив, не ради неа тука ради мене. требаше порано да ми текне да ја исфрлам ко партал. утрето ме бараше али 3-4 дена ја игнорирав. после тоа овака онака се смиривме али не бевме заедно уште долго.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Јави и се сега, викни ја кај тебе демек да се смирите, па кога ќе дојде грабни ја и дај и асален ќотег! Mалку и било! :))
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
Мистичен напиша:
Јави и се сега, викни ја кај тебе демек да се смирите, па кога ќе дојде грабни ја и дај и асален ќотег! Mалку и било! :))
било заминало... ако нема таа у главата да размислува, колку и да ја тепаш иста ќе биде. овака само подалеку од неа ;)
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Мистичен напиша:
Јави и се сега, викни ја кај тебе демек да се смирите, па кога ќе дојде грабни ја и дај и асален ќотег! Mалку и било! :))
I jas mislam taka.....ubav kotek da pamti!!! :pos:
I ne za nea ili za tebe za nas. :pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
другарче напиша:
...и едно време ми спомна од шо земја сум бил ја, немам никаква историја, не знам нешто грк/бугарин сум бил (она од русија) и знам само дека имаше фррррррссс...
Јас мислам дека ова највеќе те испровоцирало, така?
Патриотизам рулз! :D
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
Acid напиша:
другарче напиша:
...и едно време ми спомна од шо земја сум бил ја, немам никаква историја, не знам нешто грк/бугарин сум бил (она од русија) и знам само дека имаше фррррррссс...
Јас мислам дека ова највеќе те испровоцирало, така?
Патриотизам рулз! :D
па и провокација ли беше, неопишливо. и сега се ежам кога ќе ми текне на моментот. али беше очигледно дека сака само да испровоцира по секоја цена. многу пати и имав објаснувано какви се комшии си имаме околу нас. море може стварно треба да ја викнам на гости уште еднаш
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Acid напиша:
Целосно се согласувам, најреален пост до сега! :wink:

Јас реков дека би плеснал женско само во 2 случаја:
- Ако тоа го бара (по газе);
- Ако таа ме удри прва.
А што ако те удри на шала, а има некоја тешка рака?
Се шалам ... на твојов пост одма ми дојде слика од филмот Глуп и поглуп ... кога му потфрла типкава рака снег, а овој ја забива со глава во земја ... :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :P
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
се во свое време и на вистниско место секако со причина, БИ..... :pos:
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
Само ако директно ми е загрозен животот, или на некој од околината, инаку никогаш.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Моето_е_поголемо напиша:
Само ако директно ми е загрозен животот, или на некој од околината, инаку никогаш.
Чекај, чекај.. Да ти опцуе мајка, шајка, да ти плесне шамар пред твоите, да ти плесне шамар на само, да те загребе со нокти по лице, да ти остави трајни лузни - не би ја плеснал? Само ако животот ти е загрозен?
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
ne sum nikogash i ne nameravam, ako epten doshlo ke se potrudam da se chustvuvam kako so zavrzeni race.
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
Acid напиша:
Моето_е_поголемо напиша:
Само ако директно ми е загрозен животот, или на некој од околината, инаку никогаш.
Чекај, чекај.. Да ти опцуе мајка, шајка, да ти плесне шамар пред твоите, да ти плесне шамар на само, да те загребе со нокти по лице, да ти остави трајни лузни - не би ја плеснал? Само ако животот ти е загрозен?
Во ситуациите што ги наведе не би рекол дека се работи за девојка туку за сајки. Таквите во старт ги решавам на фин и културен начин без да и оставам простор за заплет.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
A тие кои ќе ти направат заплет? Им расплетуваш по некоја? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom