Зајдисонце

Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.052
Поени од реакции
14.942
секогаш скоро одам на ,,нови мислења,, и што тука ми испадни интересно -коментирам и постирам. работата ми е таква што и баш немам многу слободно време

20200916_164012.jpg
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
19.915
Поени од реакции
15.902
zalez2.jpg
попладнево, по дождот, Ново Лисиче
Автоматски споено мислење:

izgrev.jpg
ова е изгрев на море, ама еписибир му доаѓа со залез...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom