Зафрканции на телефон?

Член од
19 октомври 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
Ахх многу сум праел вака ко помал али никогаш нема да ја заборавам оваа..
Јас со братучед ми заебававме некој и тоа во 2 саат навечер..
Јас:Добровечер александра ми треба.(по чудо некое има александра)
Он:Дечко знаеш ли колку е саат? иначе александра спие
Јас:Дечко нема везе не ми е проблем што ти ѕвонам волку касно дај ми ја александра..
Он:Дечко недај боже да дознаам кој си
Јас:Абе дечко дај не ме заебавај дека александра е до тебе доагај на бул македонија александра ја згазија со мотор те има тебе у именик како мажи запишано
Он:Леле како кој си ти дечко еве идам...
Јас:дечко се зезам па нели е до тебе..нели спие...
Oн:Леле говедо ке те згазам у ова време ке се мајтапиш..
The end...хахахахахахаха али моментот беше цело време ми збори онака поспано коа му кажав за александра онака ко да беше до мене и го осетив целиот се ококори се напали типот...:pos2::pos2:

xaxa леле звер еј!! се згазив од смеење....хаха алал да ви е
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
у како помал хоби ова ми беше :nesvest: вртење рандом броеви. баш се сеќавам со братучед ми што правевме. саатот некаде 4-5 сабајле, инаку летно време, вртиме рандом и....
Некој: алооо ( сонливо, мрзеливо)
Ние: Добро утро господине!
Некој: добро утро...
Ние: се јавуваме да ви посакаме добар и успешен ден, исполнет со харизма и добри моменти, бла бла, се слушаме утре во исто време...
Некој: фала многу....само би ве замолил ако може, утре да не се јавувате ова време, мали деца имаме, знаете ова она
Ние: како не ти е срам говедо едно. само излези од дома.............
............... тит.... тит .......тит.... тит.........

абе копиљаци што ќе правиш
пак после на баба кога и дојде сметката. се од кај неа вртено беше :nesvest:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.654
Поени од реакции
29.169
Ѕвонам и почувам: Хелоу хелоу бејби ју калд ај кент хир а тинг, ај хев гат ноу сервис ин д клаб....
 

Annath

Полуактивен член.
Член од
11 јуни 2010
Мислења
338
Поени од реакции
42
Ѕверови сте. Ѕверови.
Имам и јас вакви случки, сум зафркавала, а и ме зафркавале.
Љубов сум изјавувала, ми изјавувале, печки сум купувала, сум продавала, топ шоп, омилена занимација.
Ќе седнам некој ден ќе се распишам убаво.
Ѕверови сте. Секоја чест.
:zver:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Алоо пожарна?? Да повелете, БРЗО горит снегот на Галичица!!! Па тој ми викат : Мали каде е мајка ти? Jaс: Па ојде да го гасит.....

Ах младости....
 

The Blonde

Ask me...I might ;)
Член од
23 јуни 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
како мали со братучетка ми правевме вакви мајтапи... се јавуваме еднаш на еден број,
се јавува жена некоја, и и кажавме дека се јавуваме од А1 телевизија, добила кола дека редовно гледала една серија хахаха
жената буквално се швркна од радост и вика а ја знаете улицата,
и ние а да да без проблем очекувајте да дојдеме да снимаме во текот на неделата хахахаха
се надевам The Blonde се сеќава на овој испад хахаха :)
лелеее ми текнува ја шекнавме жената скроз....и сеа ме потсети тоа беа добри времиња ( не дека сеа не се :vozbud:)
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Кога бев помала и телефонот ми беше купен да играм змија само и имав кредит на претек вртев така рандом броеви и си правев муабет со луѓето ако слушнев дека гласот изгледа младалачки :pos2:

А сега зошто немам кредит за такви глупости не зезам никого . Ама знам како ја имаат зезано другарка ми другарите ... значи и се јавуваат кога беше тоа муабетот `ќе пропадне светот и сите ќе умреме` дури имаме и клип ,страшно нешто колку е другарка ми потресена и се озбилно сфаќа а другар ми и вика ништо ,ова е можда последниот разговор меѓу нас само да ти кажам дека те сакам многу ... И онда да,да и јас тебе и не сакам да умреме :cry:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Заебавав пожарна со еден другар,и тој му врти и му се јавува и тој од таму..
АЛО?
Подржими га мало..
АБЕ МАЈМУН ДА ТИ Е*АМ МАЈКАТА ВО ПИ*КА...
И кога почна да ни пцуе фамилии,крф,мајка,шајка..

А еднаш вртам јас сам,се договоривме со тој другарот да вртиме во исто време,и вртам јас и се јавува тој од таму..
АБЕ МАЈМУНЕ ЕДЕН,ГО СЛУШАШ ЛИ ОВА..(од таму ѕвони друг телефон,другар ми врти ремети од таа страна)

:pos:
:pos:
:pos:

Слушајте го ова... :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Иначе ова е тн.БАЛКАН БОЈ,кој го заебава старецот Стојан 3 години,има и 6 месеци затворска казна лежено поради малтретирање..
Има повеќе вакви на Ју Тјуб..
:pos:
 

iko_kovacevic

Cardano
Член од
25 јуни 2010
Мислења
19
Поени од реакции
2
Лани на ЕДО телевизија ја даваа таа гатачката Сабина. Со другар ми гледавме, се смеевме и решивме да се јавиме. За среќа ни успеа јавувањето и не приклучи ја кон емисијата да збориме со Сабина. Јас зборев. Ме праша како се викам и јас и кажувам грешно име и презиме и ме прашува на кој датум сум роден и јас и кажувам на 31 Февруари и таа почна... Ќе имаш среќу, паре, љубав бла бла како што си знае да кажува и на крај на емисијата и текна дека 31 Фебруари не постои како датум :) Ментална жена
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Во основно седејќи со друштвото се иаме јавувано во пожарна, брза помош па и во лудница.:kesa: ... Деца :toe: ...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.301
Поени од реакции
15.535
Една зафрканција што ја правевме како мали со братучетка ми:

-Прво се јавам јас на некој рандом број и велам:

Јас: Ало, добровечер Ивана ќе ми треба!
Таму: Дечко грешка е.

-После 1 мин на истиот број ѕвони братучетка ми:

Таа: Добровечер, Ивана е овде, ме бараше некој?
Таму: (Почнат нешто да пцуват).

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Ми фалат тие времиња. :vozbud:
Ние ова во школо го правевме...
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
Се иам јавувано многу како мал ама најјако е она со печката, а после него едно има со е многу добро еве го:
Се јавувам и викам добар ден Соња ми треба?од таму ми викаат немаме ние Соња!
После 5 пак истото се јавуваме и викаме Соња ни треба овие малце изнервирано викаат немаме ние Соња.
И после 10 мин се јавуваме и другар вика: Ало тука Соња да не ме бараше некој?

Успат и сеа има лек за ловци или идентификатори а тоа е #31#
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.403
Поени од реакции
2.491
Ние во школо праевме зафрканции преку телефон,се јавуваме по таксиња и ги редевме пред куќата што е до школото,по 3-4 таксиња доаѓаа
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Како мал сум растурал со телефонот. Онака рандом бројки пишуваш и дрвиш се и сешто, но прекинав откако рандом се јавив во амбасада само што не знам дали беше унгарска или некоја друга и ми викаат имаме од она апаратине бројот што го покажуваат во моментов не ми текнува како се викаше и од тогаш веќе прекинав.
 
Г

Господ

Гостин
Иначе ова е тн.БАЛКАН БОЈ,кој го заебава старецот Стојан 3 години,има и 6 месеци затворска казна лежено поради малтретирање..
Има повеќе вакви на Ју Тјуб..
:pos:
И од затвор му се јавил.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom