Жени со силиконски гради

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Силиконите немаат врска со сексипил и женственост. Сексипилот е вроден, или го имаш или го немаш, цицките многу не помагаат. Така што, сепак муабетот се сведува на немање доволно самодоверба. Ако немаш убави цицки сигурно имаш убави нозе или убав стомак, и треба да знаеш да го истакнеш оној дел од твоето тело што ќе те направи најсекси, без да имаш комплекс за другите делови што не ти се толку секси.
Чисто како пример за ова што го зборам:
Кајли Миног - жена со мали цицки а воедно една од најјебозовните жени што постојат :cuc: :cuc:
Јелена Карлеуша - жена со големи силиконски цицки, поим за грубост, најнеженствена краветина на нашиве простори
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Abe batka,PRIRODNO SI E PRIRODNO,negde Gospod dal,negde ne,ne moze site isti da bidat.Baska na so lici toa,bradavicite na vrat i se od sto i se dignati cickite!
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
MarthaGraham напиша:
Јелена Карлеуша - жена со големи силиконски цицки, поим за грубост, најнеженствена краветина на нашиве простори




Ne znam bas.....
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Таа маженствената со Кајли?:icon_eek:



Не и требаат силикони на Кајли, како и на никоја друга која едноставно сјае од женственост и сексипил како што кажа Марта:wink:
А Јелена ... леле стварно ја мразам од дно на душа:icon_mad: :icon_lol:
 
Член од
6 јануари 2006
Мислења
11
Поени од реакции
0
spooky напиша:
Па што ако и се мали. Ако бираш девојка врз основа на цицкостој, нема далеку да стасаш. Битно е да и стојат добро и да се чувствителни!

А силиконите и не изгледаат секогаш убаво, mind you. Како да се противат на законот на гравитација.
Definitivno si vo pravo ...
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Мала цицка не постои, вие сте ненаситни..
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Neznam so se tie gluposti ako imas selikon mislat deka go fatile gospod za muda.So si e prirodno e poubavo i po sexy.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
MarthaGraham напиша:
Силиконите немаат врска со сексипил и женственост. Сексипилот е вроден, или го имаш или го немаш, цицките многу не помагаат.
Се слагам, ама тоа е од женска гледна точка.
Поентата на женскиот сексипил е да го привлече вниманието на мажот.
За некое чудо мажите, исто како и бебињата ги сакаат бујните женски гради.
Дали ќе се надразнат на твојот вроден сексипил или пак на твоите бујни гради, ефектот што ќе се постигне е еднаков. Едноставно ќе бидеш посакувана.

Што се однесува до мене, жена без цицки, исто како кисела вода без меурчиња
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
gOJDO напиша:
Се слагам, ама тоа е од женска гледна точка.
Поентата на женскиот сексипил е да го привлече вниманието на мажот.
За некое чудо мажите, исто како и бебињата ги сакаат бујните женски гради.
Дали ќе се надразнат на твојот вроден сексипил или пак на твоите бујни гради, ефектот што ќе се постигне е еднаков. Едноставно ќе бидеш посакувана.

Што се однесува до мене, жена без цицки, исто како кисела вода без меурчиња

Е да, имаш право, има доста мажи што коа ќе видат цицки (поготово у пијана состојба) не им е уопште битно останатото - може да е и саката, крастава, без една нога и слично, битно цицките ќе завршат работа:pos: :pos:
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
gOJDO напиша:
паметна девојка си ти:) сигурно знаеш да ги искористиш и другите слабости на мажите:pos: :hump:
Немам потреба да им ги користам слабостите. Имам и цицки и две нозе :pos: :pos: :pos:
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Не се моите ама исти се ко моите.. а имам и такви ептен слични чизми :je:
Него заеби нозе, за цицки беше темава :))))
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
876
Поени од реакции
1
Па бидите така добри па пратите некоја слика од вашата гордост, а женски?
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
gOJDO напиша:
Што се однесува до мене, жена без цицки, исто како кисела вода без меурчиња
Ova e mnogu vistineto nema devojka koja e stica i koja se oseka seksipilna .. Gradite se sepak znak na zenstvenost od staro prestaro taka ostanalo i bedno da vikate deka intelegencija , pamet pred se koga samo tie devojki sto im e taka znat kako se osekaat .
Ke vi dadam primer krasna haljina br 32 , znaci XS sedi kako liena a kaj gardite mie golema , zosto zatoa sto sum stica i togas mi treba push up i silikonski lepak za da ja drzi haljinata na mesto i pak posle plukajte na zeni/ devojki koj nemat gradi i koj opravduvaat silikonski gradi ...
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
До сега немам видено жена со големи гради без разлика силиконски или природни (не мислам на дебели жени или девојки) а да не ги привлече погледите на минувачите.

Несакам операции воопшто и плус маж ми ме сака ваква каква што сум така да не се подложувам на непотребни операции.
А исто немам ништо против девојките со силиконски гради, ако тоа ги прави посигурни и посреќни.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
:cheeky2: :icon_eek: (. )( .) :icon_eek: ЦИЦКИ рулз! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom