Жени, сакате ли машки со мустаќи и брада?

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Убаво изгледа помаженствено машко со малку брада, но тоа гребе и ме нервира и затоа подобро е без брада дефинитивно за мене.
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Спротивностите се привлекуваат, а жените се мазни. Секако дека сакаат брада, особено неколку дена неизбричена, тоа претставува машкост, ги пали итн. Со ретки исклучоци секако кои повеќе се присутни кај девојчињата до 18 годишна возраст
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Хммм после се прочитано помалце ќе се бричам :vozbud: Иако се бричам од празник за празник, штедња на бикчиња :)
 
Член од
30 август 2007
Мислења
50
Поени од реакции
1
Па да не неликува како Гоце Делчев-мислам на бркот, али најсекси машки се со малце така пуштена брада 4-5 дена не бричени.

Да да, така е мислам се зависи од тоа како му стои на човекот еве види го Колин Фарел колку е секси со брада :toe:
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
најсекси маж со мустаќи- Freddie Mercury :cheeky2: :costumed3 :love1: :love1: :love1: :love1:
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
542
Поени од реакции
15
hehe, mustaki ne ne sakam, a bradicka da mislam ostavena nekolku dena nebricena poslatki se spored mene
 
Член од
23 февруари 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
Абе не им замеравајте на тие женски што нејќат брада, едноставно нелиии МАШКИТЕ САКААТ ЛИ НЕДЕПИЛИРАНИ ЖЕНСКИ? Е, неееееее:nenene:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
неколку дена неизбричена брадичка е мноогу секси.ама многууу боцка и не ја сакам баш затоа што после бакнување со таков тип бев црвена околу устата и кожата ми беше иритирана.сепак,не ми пречи

ама мустаќи..во никој случај!ме потсеќаат на нешто старски,на оние каубојски филмови.воопшто не сакам тип со мустаќи,одвратно ми е
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Мразам, и мустаќи и брада :) Иако, на некои мажи стварно многу убаво им стои... Али сепак, не преферирам :)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Јас како машко со мустаќи и брада, не се согласувам со девојките кои велат дека не им се бендисува истото.
Мислам дека што повозрасна е девојка дека се повеќе ќе и се допаѓа според мене салам машко.
Покрај толку леонардо ди каприо или или леголас полу-мажиња, целите пицнати, нокти исполирани, веѓи средени, жените си знаат, исконски, примитивно, селски, не е важно, што маж значи.
И колку и модерната култура да се обидува да го разобличи, жените си го одбираат вистинскиот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom