Жени, сакате ли машки со мустаќи и брада?

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Мразам брада,посебно подолга.Доаѓа во предвид само брада од 3-4 дена.Инаку ко попој ми изгледат машките со брада.Ќе се шлогирав ко го видов дечкото пред некој ден со брада од 2 недели,ама одма се избрича по моја наредба:icon_lol: А мустаќи во никој случај,грдо ми е.
 

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6
Брада...мустаќи... уууууф....No way! Ај да не е избричен неколку дена, се трпи, ама стилот да му биди мустако-брадски.... No thanks. :nenene:
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
39
Поени од реакции
1
Брада за имиџ да,ама само за гледање е убо инаку нема шанси!Многу пати ми се десило да не излезам со дечкото оти го мрзело да се избричи...ТИ СЕ МОЛАМ!!!
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
дааааааааааааааааа.обожавам кога има брада некако посекси ми е и по мажевен е некако.и тоа.обожаваааааааааааааам
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Зависи...На некои машки им стои а на некои не брада. Сакам кога ме боцка ама не сакам да ми праи бубулици, значи убаво е 2,3 дена после бричење.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
ДА...:vozbud: Не претерано како поп ама сакам.По мажествено ми е и многу секси:pipi:
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
11
Мустаќи, дефивитивно не, на Гоце Делчев ме потсеќаат..
Брада? Аха, најсекси е 4/5 дена после бричење. Не ми се свиѓа кога е тазе бричен, ако не па ај ќе се натпреваруваме кој има помазно лице:pipi:
 

Black LiLy

Her Majesty, My Queen, HIP-HOP
Член од
5 ноември 2007
Мислења
109
Поени од реакции
3
Охххх дааааа..сакам брадичка, онака потпорасната...Ах ах ах...Се палам на кец и на брадичка...И и и ...уххххххх
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
е деца деца... незнаете ништо... брада си е брада... мислам хелоууу.. посебно ако е црна од 3-4 дена... уффф... се палам на црна брада пичку матер...
 

elencesrce

Love Is In The Air!
Член од
10 јануари 2008
Мислења
95
Поени од реакции
2
Vo nikoooooooooj slucaj ... uhhh da me bocka brada hehe ne ne :))
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Неколку дена неизбричен, веќе кога не боцка лошо туку убаво... Мммм, сакам! Најубавите бакнежи и галења паѓаат тогаш ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom