Жени, сакате ли машки со мустаќи и брада?

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Дечко ми има брадичка.. Не дека не е слатко.. Топ е ептен.. Додуша ко што е светла не ја приметуем :pos2: Ама ипак сум за да ја нема :baeh: Како и да е не ми пречи ама не ми е баш ни најомилено
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Аaaaaaaaaaaaaa, неверојатно е.
Последниоф беше совршен примерок.
:vozbud:
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Freddie Mercury-најсекси личност со мустаќи...
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
119
Поени од реакции
6
Lele luge mn mi deluvat gnasno, masko so brada i mustaki.Ali ima i nekoi so se zgodni. Neznam zavisit dali mu stoi ili ne!:salut:
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
67
Поени од реакции
2
Iskreno ne mi e zatoa sto posle cinot na baknuvanje sum celata pocrveneta i uzasno me cesa.Sega zasega sum so toa mislenje mozebi koga ke nadvladeat godinkite toa ke se promeni.
 
F

filmadzijka

Гостин
скокоткаат, боцкаат и ме деконцентрираат, но ако се „закачени“ на тој што го сакам - нема проблем

само да се чисти
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Не ме привлекуваат влакнести мажи!Сакам мазно лице,нежно такво убавкоzaljubena:
 

MarinkaUSA

~I like myself the way I am~
Член од
7 февруари 2008
Мислења
180
Поени од реакции
3
Ej pa prasanje e dali sakas da licis na decko ili maz!!! svezo taze briceno licence potseka na decko, a veke bradata dava vpecatok na maz! jas licno obozavam mazi i so brada i mustacinja.... sega se razbira site veke kazaa deka treba da e kratka nikoja ne saka dolga brada.... ma znaes na sto mislime!!! vo pogled na custvitelnosta na kozata na devojkata, treba da zemes vo predvid ostrinata na vlaknoto....na nekoi mu se kako silci...sto ke ti e izgled ako ne mozes da se doberis do nekoja usna!!! i tooo....
p.s. ova mi e prvo mislenje
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
en e bitna bradata i dali e muz ili decak biten e alatot drugar eden covek velese :dobar kur mir vo kukata
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
takvi kakvi so sakas ti ne postojat postojat samo depilirani i nedipilirani zeni i zeni so plavi i crni vlakna
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Кога треба да искачам со девојче секогаш гледам да имам брада барем 2 дена минимум небричена. Тоа со мазно лице е во случај да имам сериозна девоја па ептен кога треба да се пицнам.

Инаку јас позитивни искуства сум имал со брада така да... плус по малку и ми е дел од имиџот. А се бричам кога почиња да ме нервира.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Брадиче во комбинација со кец...милина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom