Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Незнам за сигурно ама ми кажа колешка на која и верувам дека имало па треба значи да има.Позз
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Многу ми треба инфо да ми каже некој што се случува ако не бидам тука кога ке даваат оцени кога може после да земам дали ке ми прават нешто проблем се работи Драге Зорица Таки и Трговско право мислам Горан се викаше знае некој??
Pa niso,treba samo da gi brkas po kancelarii,jas Zorica nekolku pati ja barav,i edvaj ja najdov:)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.961
Pa niso,treba samo da gi brkas po kancelarii,jas Zorica nekolku pati ja barav,i edvaj ja najdov:)
Не ги лажи децата, сам си крив шо си ја барал Зорица неколку пати :pos2:


Иначе, ако оди утре некој на факултет, нека биде љубезен да сликне тоа резултатите математика. Благодариме :smir:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Не ги лажи децата, сам си крив шо си ја барал Зорица неколку пати :pos2:


Иначе, ако оди утре некој на факултет, нека биде љубезен да сликне тоа резултатите математика. Благодариме :smir:
E pa kriv sum si,koa ne e tuka vo priemnoto vreme ,jas sum si kriv taka!?:):):) I idi uci trgovsko ne dremi na net
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Незнам за сигурно ама ми кажа колешка на која и верувам дека имало па треба значи да има.Позз
Сакате да кажете дека факултетот ќе биде отворен и утре..штом бил отворен и денес??? :) :) :)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Сакате да кажете дека факултетот ќе биде отворен и утре..штом бил отворен и денес??? :) :) :)
Па во основа скоро секогаш е отворен, само што нема професори, асистенти и слично :)
 
Член од
16 јануари 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
ај некој да е така фин и добар да ни ги сликат резултатите и да ги постират =) прити плиз вит шуга он топ
 
Член од
10 јули 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
Затворен е денес факултетот сеа бев да видам математика резултати и заклуцено е.
 
Член од
5 јануари 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
Колеги да не знае некој дали испитот по финансиски менаџмент е 100 поени или треба да имаш и семинарски, присуства и такви работи? Некој да сподели искуство каков е испитот....:salut:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Kolegi,neli koa prijavuvame u dekemvri ispiti prijavuvame i tie sto ni se preku kolokviumi,za vo slucaj ako padneme na kolokvium,tie prijavi ni vazat na ispitot,e sea ima eden takov slucaj so moj drugar,i istiot go nema na spisok za polaganje,kazete sto e fintava,nekoja nivna utka ili da ne treba nesto dopolnitelno da napravi.Blagodarime:):):)
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Kolegi,neli koa prijavuvame u dekemvri ispiti prijavuvame i tie sto ni se preku kolokviumi,za vo slucaj ako padneme na kolokvium,tie prijavi ni vazat na ispitot,e sea ima eden takov slucaj so moj drugar,i istiot go nema na spisok za polaganje,kazete sto e fintava,nekoja nivna utka ili da ne treba nesto dopolnitelno da napravi.Blagodarime:):):)
Кај нив е грешката. Изгледа го пропуштиле кога го правеле списокот, или ја изгубиле пријавата.
 
Член од
7 јануари 2011
Мислења
34
Поени од реакции
1
Незнам за сигурно ама ми кажа колешка на која и верувам дека имало па треба значи да има.Позз
епа те излажала...бев пред малку и немало резултати математика ...ке има од понеделник:wink:
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
епа те излажала...бев пред малку и немало резултати математика ...ке има од понеделник:wink:
епа...нели бил затворен факултетот..како што кажа погоре колегата :SS....аааа информацијава слабо веродостојна :)
 
Член од
7 јануари 2011
Мислења
34
Поени од реакции
1
ни отвори чуварот од споредна врата...таа што е десно од факултетот...ни рече дека немало професори цела недела..од понеделник ке дојдат
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom