Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mario Gómez

Гостин
Има некој што уште не предал семинарска економија? До кога можат да се однесат ?
Бев денес да ја однесам, триесет души не врати. стајф фусноти на сликите, табелите и графиконите а требало и на текстот.:nerv: Рече на 31-ви да сме му ги однеселе, замисли. xD

Инаку математика, when you see it, you'll shit bricks! :pos:
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
da ne znae nekoj dali marketing bi me pustila profesorkata na prviot kolokvium imav 25 a sega 17:(,, aj nekoj ako bil i na uvid neka kaze dali pustila nekoj taka
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Луѓе за резултатите макро многу се жалеа демек им биле пишани помалку поени... така да трк на увид!:smir:

Финансиско не беше трагично м? Само многу теорија имаше бе -.-
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Auuuuuuuuuuuuuuuu,mislev deka ke padnam,a sum izvadil 45,neso poeni makro,fala ti dedo mraz za poklonot,6ce si e dovolno,hahaha:):):)
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Луѓе за резултатите макро многу се жалеа демек им биле пишани помалку поени... така да трк на увид!
а со колку се поминува ? и дали у конечните оценки се стаени и поените од листовите или јок ? :)
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
а со колку се поминува ? и дали у конечните оценки се стаени и поените од листовите или јок ? :)
е не знам тоа :ѕ затоа викам кај него да идете.

koga ke dava ocenki suklev?? znae nekoj?
утре ке ги истакне оценките, па ваљда ке пишува кога ке се даваат.
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
122
Поени од реакции
0
aj nekoj ako otide da vide neka mi pise poraka tuka.fala odnapred

--- надополнето ---

i dali ima sansa marketing da ja spusti??? posto nema odredeno granica na spisokot na rezultatite
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom