Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
никој?
Пајо за претседател! Како само не‘ знае да спаси :)
па ве ве видов со спасителот прееска на факс, па си викам и јас нешто добро за заедницата да направам , и ете ја скриптичкава маркетинг излезе како продукт
 
Член од
3 ноември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Kolegi...Utre polagam Angliski 2...Nemam kniga...Ajde nekoj neka bide ljubezen i neka mi kaze sto da ucam...Znam deka proff. gi kazala zadacite sto ke gi ima na kolokvium...HELP ME ITs DANGEROUS !
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
69
Поени од реакции
8
Луѓе, маркетинг утре некој да не знае до кога треба да се однесат анкетите. Фала однапред.
 
Член од
14 октомври 2009
Мислења
431
Поени од реакции
295
Ај ако сака некој нека каже Англиски 2 што како ќе се паѓа утре пошто нит имам книга нит сум отишол на предавање. Фала однапред.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
никој?
Пајо за претседател! Како само не‘ знае да спаси :)
Да се разбереме јас не ги правам скриптите пошто немам толку време у животов мој :shok: , али затоа како што вели една песна “то други раде за мене“ а јас само споделувам а истовремено благодарност до филип за набројуванкиве маркетинг.

АЈМО ОВДЕ СКРИПТИ 1 КГ 30 ДЕНАРА мала шала одам да седнам да читам пошто не ми се полага маркетинг у јануари....
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
А на кој принцип е колоквиумот трговско???...на заокружување или има и нешто на дополнување??...недај боже на одговарање т.е прераскажување...односно целосни одговори...:SS
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
А на кој принцип е колоквиумот трговско???...на заокружување или има и нешто на дополнување??...недај боже на одговарање т.е прераскажување...односно целосни одговори...:SS
Minatata godina bese na zaokruzuvanje,so samo eden tocen odgovor,prasanjata lesni,skriptite se dovolni za visoka ocenka,taka da se uci za 1-2 dena:):):):):)))))))
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
Minatata godina bese na zaokruzuvanje,so samo eden tocen odgovor,prasanjata lesni,skriptite se dovolni za visoka ocenka,taka da se uci za 1-2 dena:):):):):)))))))
А само презентациите доволни се за повисока оцена :)? Јас ги земав и презентациите и скриптите, ама има работи што во презентациите ги има, а во скриптите не и обратно.. Затоа не знам сега од каде да учам :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom