Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 октомври 2010
Мислења
72
Поени од реакции
9
Нема везе. Ќе ја даам картичката на некој да ја куцне, а ја ќе си уживам дома. А Драге ве залажува за поените, и ќе си лаже и у иднина.
Затоа стои тоа во заградата ;).

А за Драге...без гајле, го прочитавме ние него веќе ;).
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Колеги некаква информација за социологија до кај е како е, за колоквиумот нешто да не кажа??? Билоооо штоооо :vozbud:
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
Во Понеделник кажа до 250 значи заклучно со координирање, може во средата е променил нешто пошто не бев во средата на предавање...
Во средата ни ја не бев,ама и Шуклев бил отсутен.Столе пуштал некои филмчиња во врска со менаџмент и не предавал.Така ми пренесоа.И да,до 250 стр е материјалот за првиот колоквиум,а Шуклев е стигнат до 210 стр со предавања,значи у понеделник и вторник ке ги предаде преостанатите 40 стр,а во среда најверојатно ќе објаснува кејсови
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
а зошто тогаш бара број на индекс и име и презиме кога ќе добиеш поени ? имаш некакво искуство дека те зезнал со поени или ?

Не ме зезнал мене, али многу колеги од генерација :) И лани така праеше, бараше индекс и име и презиме а никаде не запишуваше.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Па и сега не запишува :icon_roll. Ќе каже само ај ова кој ќе го погоди 5 поени и ај ќе погоди некој, и овој ништо. Ни име, ни презиме, ни број на индекс, ништо не му бара:pos2:
 
Член од
16 октомври 2010
Мислења
72
Поени од реакции
9
Луѓе, по Вовед во сметководство, до која страна треба да се учи во учебникот за колоквиум?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Кога бевме некни на вежби, ни рекоа до 156 стр.
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Напишано од OverClocker
а зошто тогаш бара број на индекс и име и презиме кога ќе добиеш поени ? имаш некакво искуство дека те зезнал со поени или ?
Мене лани ми ги важеше и ме спасија бодовите...Го чуваше листот со моето име и презиме и број на индекс...
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Па и сега не запишува :icon_roll. Ќе каже само ај ова кој ќе го погоди 5 поени и ај ќе погоди некој, и овој ништо. Ни име, ни презиме, ни број на индекс, ништо не му бара:pos2:
мене ми побара ,и јас лично му имав дадено лист со име и презиме

--- надополнето ---

Не ме зезнал мене, али многу колеги од генерација :) И лани така праеше, бараше индекс и име и презиме а никаде не запишуваше.
аха , добро тогаш , фала ти на информација :)
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
do koja strana treba finanskiski management ?

--- надополнето ---

do koja strana treba ekonomija na investicii i dali ima nesto skrateno >
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
знае некој за финансиско сметководство сеа до каде ќе биде за прв колоквиум? до 220 или до 180 ?? ај ако бил денес некој на предавање нека пише :) фалаа мнг :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom