Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Сликањето важи за сите студенти? И ако важи за сите, кога е сликањето за трета година?
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Ке може ли малку помош од постарите колеги за менаџмент? Какви кејсови дава проф. на колоквиум, дали се истите тие што се во книгата заедно со прашањата( бидејки слушнав дека книгата може да ја носиме на колок.???и ако се тие тогаш може ли да се одговорат сите ако ептен убаво ги научиме од книга? Ке ми каже ли некој како е тоа?
???????/
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Некој да ме просветли? :smir:
ке има нормално, истакнато доле на огласна табла а кога ке има тоа никој не може да ти каже точно, кога и да е ке ги стават до почетокот на колоквиумската.
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Разбра некој менаџмент до каде ќе биде прв колоквиум ? Уште три часа има, треба еден или два кејсови нели да работиме... не знам дали ќе остане време за координирање да ја помине цела :S
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
Разбра некој менаџмент до каде ќе биде прв колоквиум ? Уште три часа има, треба еден или два кејсови нели да работиме... не знам дали ќе остане време за координирање да ја помине цела :S
Не му се секирај ќе си најде време тој, инаку за сигурно кажа дека ќе биде заклучно со Координирање. :smir:
 
Член од
16 септември 2010
Мислења
63
Поени од реакции
2
Сметков. на трошоци и менаџмент по колку точни одговори ке има на колокв.? и ако знае некој нека објасни малку за кејсовите по менаџмент,од каде ги дава и дали се тешки за решавање ?
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Не му се секирај ќе си најде време тој, инаку за сигурно кажа дека ќе биде заклучно со Координирање. :smir:
A motivaranje za izvrsuvanje (253 - 280) ne treba?
Posto mislam deka na prviot cas rece do 280-ta.
Jas i toa go spremav.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.297
Поени од реакции
15.515
Сметков. на трошоци и менаџмент по колку точни одговори ке има на колокв.? и ако знае некој нека објасни малку за кејсовите по менаџмент,од каде ги дава и дали се тешки за решавање ?
Колку точни книжења може да има, или колку точни резултати на една задача може да има? :)
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Не не во понеделникот рече до 7ма глава со се нејзе односно до 250 стр.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
А менаџмент кој ден точно ќе ги работиме кејсовите?
И кој има социологија изборен, да ми пише по ПП. :)
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
A motivaranje za izvrsuvanje (253 - 280) ne treba?
Posto mislam deka na prviot cas rece do 280-ta.
Jas i toa go spremav.
Во Понеделник кажа до 250 значи заклучно со координирање, може во средата е променил нешто пошто не бев во средата на предавање...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom