Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Ајде пак ќе прашам, утре или во среда ќе ги работиме кејсовите менаџмент или пак ништо не кажал шуклев за тоа? :)
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
moze li nekoj od kolegita da mi pomogne...sakam da znam dali dokolku go smenam smerot...konkretno sakam da idam od e-biznis na finansiski menadzment...dali mi se vazat polozenite predmeti,posto prva mi e cista...potocno me interesira dali ke mi go priznaat statistika...aj ve molam za pomos,nekoj sovet:smir:
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
moze li nekoj od kolegita da mi pomogne...sakam da znam dali dokolku go smenam smerot...konkretno sakam da idam od e-biznis na finansiski menadzment...dali mi se vazat polozenite predmeti,posto prva mi e cista...potocno me interesira dali ke mi go priznaat statistika...aj ve molam za pomos,nekoj sovet
Мислам дека малку ти е доцна за промена на смер...Имаше рокови во септември, се поднесуваше молба. Сега најдобро ти е на студентски да се обратиш..А, за е-бизнис не верувам дека би требало да е пречка.
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
a kazi mi pustase spisoci na koi mora da se zapises za kolokvium, ili preku studentski ???????
Денес пушти список и се потпиша само еден студент и би требало пак да пушти, бар за тоа не прави проблем.А од каде тоа дека треба преку студентски? Не сум чул такво нешто до сега.
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Надворешна мислам дека до крај на 4та глава, а проф рече дека ако сме стигнеле со предавање и даље можно е да има и поише од 15 прашања. А до кај сме стигнале, врска неам. Ако иде некој на предавања и знае повеќе, слободно нека не просветли :)
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
Ајде пак ќе прашам, утре или во среда ќе ги работиме кејсовите менаџмент или пак ништо не кажал шуклев за тоа? :)
Денес Шуклев кажа дека утре ќе допредаде за распон на менаџмент и координација така да среда останува за кејсовите.
 

Џек

Мастер!?
Член од
8 март 2009
Мислења
84
Поени од реакции
2
Треба или не треба да се запишеме на некои списоци за колоквиум? :uvo:
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Иде некој на финансиско сметководство да каже до каде е колоквиумот?

Или слабо..
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
^^ Фала колега, а точно е тоа дека утре до 6 часот е последниот рок за сликање за електронски индекс за 2ра година?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Надворешна мислам дека до крај на 4та глава, а проф рече дека ако сме стигнеле со предавање и даље можно е да има и поише од 15 прашања. А до кај сме стигнале, врска неам. Ако иде некој на предавања и знае повеќе, слободно нека не просветли :)
Со оглед на тоа дека има уште 2 часа, а сме стигнати до 190 страна нема шанси ни да ја заврши 4та, а не па да отиде подалеку :)

Секако освен ако не и текне во наредниве часови да предава по 25 страни на предавање (лани по меѓународна земавме еднаш 45 во едно предавање :pos:)
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Иде некој на финансиско сметководство да каже до каде е колоквиумот?

Или слабо..
Утре ќе се знае тоа, требало да се договориме со професорот...Сакал до 220 ДЕМЕК ама нема шанси!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom