Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
ај тие што се прва нека пишат кога ке даваат потписи таки фити и љубиша по сметководство или пак даваа?

--- надополнето ---


а на кои смерови е таа професорка?
Таки во четврток рече, ако не стигне ќе продолжел во понеделник, а сметководство професорката рекоа утре дека ќе давала, предава на финансиски, менаџмент и е-бизнис
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
Ми прави ли нешто разлика тоа, кај кого од проф ќе пријавам сметководство?
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Таки во четврток рече, ако не стигне ќе продолжел во понеделник, а сметководство професорката рекоа утре дека ќе давала, предава на финансиски, менаџмент и е-бизнис
аха значи за смер економија сигурно е љубиша сметководство.ок фала многу!:)

--- надополнето ---

Таки во четврток рече, ако не стигне ќе продолжел во понеделник, а сметководство професорката рекоа утре дека ќе давала, предава на финансиски, менаџмент и е-бизнис
заборавив да прашам.таки фити во четврток ќе дава на сите смерови или само на тие што имаат тогаш предавања?прашувам за другарка вонредно е на економија па незнае кога да иде:)
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
znae li nekoj fin. menadzment dali davashe deneska potpisi, i dali kje dava vo chetvrtok?!
 
Член од
26 октомври 2010
Мислења
90
Поени од реакции
4
А менаџмент што се филма ако те нема на список нема потпис?!? Пушти еден список цел семестар и ако те нема на тој ке си плаќаш а??
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
А менаџмент што се филма ако те нема на список нема потпис?!? Пушти еден список цел семестар и ако те нема на тој ке си плаќаш а??
Maska intuicija mi vika deka i vo narednive nekolku predavanja ke pusti nesto , taka da denovive mora na Menaxment.
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
да не кажала кикеркова коа ќе дава потписи надворешна трговија?
Последнава недела не предаваше Кикеркова ѕуку асистентката..... Она кажа дека незнаела можело да дава во четврток, понеделник или за време на колоквиумот.... ама мислам дека ке дава на колоквиум :) Позз
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
А како оди тоа со плаќањето за потпис кај Шуклев?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
ако си ги немал тие од либро не си иначе од тие од либро и од тие професорот што даваше имаше да се помине ја имав 56 поени:)
E pa gi imav,ali tie sto ni gi davase profesorot samo gi citav,a tie drugite ne,ali dobro e so izvadiv i 39.5,hahaha,se nadevam deka vtoriov kolokvium ke ima dosta prasanja od niv,pa ke gi citam i tie od libro:):):))))
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Имам уште 2 часа до крај на семестар по сите предмети, може ли некој да ми каже кога ќе даваат потписи, ве молаааммммммм????:nesum:

Не ми се оди на 2та часа до крај, па не сакам да го промашам баш тој час кога ќе даваа потписи па да се мачам после :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom