Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.143
Поени од реакции
861
Jas kako shto znam ne e moralno da praish proekt osven ako sakash povisoka ocena.Ili ne e taka?
Е па не знам ти по која програма си, ако си по нова - како што читав не ви биле задолжителни семинарските во втора и трета година.
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
не треба да се учи ја така разбрав ако некој знае за сигурно нека пише.а денес кажа и дека не треба 13.3 да се учи
11 glava ne treba da se uci so sigurnost,jas taka slusnav na prviot cas vcera.Profesorot rece deka moze ke dadel nekoja strana od 11glava da se uci,ali na vtoriot cas deka ne bev,ne doznav dali ima bar nesto od 11 glava za ucenje,ili kompletno e skratena:):):)
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
76
Поени од реакции
8
Kolegi nekoj da ne znae sto ne treba da se uci proizvodstven menadzment za vtor kolokvium?
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
менаџмент стручниот труд треба да биде од 20-25 или од 25-30 страни?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Ај кој беше на предавање економија во четвртокот, оваа асистенткава кажа дека на 447 стр. за фискално-монетарен микс не треба да се учи :):):), или пак јас грешка слушнав? :nesvest:
И ако знае некој дали има уште нешто скратено од економијава, нека пише.
 
Член од
7 април 2010
Мислења
59
Поени од реакции
1
Ај кој беше на предавање економија во четвртокот, оваа асистенткава кажа дека на 447 стр. за фискално-монетарен микс не треба да се учи :):):), или пак јас грешка слушнав? :nesvest:
И ако знае некој дали има уште нешто скратено од економијава, нека пише.
Добро си слушнала,не треба
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
11 glava ne treba da se uci so sigurnost,jas taka slusnav na prviot cas vcera.Profesorot rece deka moze ke dadel nekoja strana od 11glava da se uci,ali na vtoriot cas deka ne bev,ne doznav dali ima bar nesto od 11 glava za ucenje,ili kompletno e skratena:):):)
сеедно и онака од листовите се учи
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom