Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Pa deka ne si po maskite,od tamu,zosto normalno e edno zensko da e po maskite,a ako ne e,togas ke kaze ne sum po maskite,ko vo tvojov slucaj!Sigurno nema edno masko da pise,ne sum po maskite,hahahahaha:):):)))))
браво колега ми се свиѓа како размислуваш:back: baцki4
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
^ а да си размените бројчиња, фб, мсн ... нешто такво м?:wub:
Добро иде некој финансиско сметководство на предавање? Ај нека каже до каде е предадено
До обврски и капитал има предадено, инаку ке може да каже некој од постариве колеги што дава финансиско на испит? Колку задачи,прашања и.т.н. :)
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Значи овој Трајко секогаш знаел како да ме изнервира :nerv:. Па да не има некој вишок ливче? :) :pipi:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
waaaaaaaaaaaa ednas nema da otidam na predavanje i toj togas ke dade livce leleeeee aj i za mene ako ima nekoe + livce haha :):):):kesa:
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Ne bese na predavanje denes,ccccc,za kjotek si ako ne si bila:):):)))))
Абе бев, ете затоа е проблемот не знам кој к*р му беше и не ни даде на нашата редица и уште на некои, демек утре ќе ни дал :nerv:

--- надополнето ---

waaaaaaaaaaaa ednas nema da otidam na predavanje i toj togas ke dade livce leleeeee aj i za mene ako ima nekoe + livce haha :):):):kesa:
Ако немаш утре попаметна работа можеш да одиш на предавање и ќе ти даде ;)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Абе бев, ете затоа е проблемот не знам кој к*р му беше и не ни даде на нашата редица и уште на некои, демек утре ќе ни дал :nerv:

--- надополнето ---


Ако немаш утре попаметна работа можеш да одиш на предавање и ќе ти даде ;)
eeeeeee imalo nadez haha falaaaaa mn na informacija, utre znaci ke ima dremenje na makro haha :):):) :pos2:
 
Член од
27 август 2010
Мислења
105
Поени од реакции
5
Колеги бил некој на предавање математика да потврди дали Драге закажал втор колоквиум на 27 декември?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Абе бев, ете затоа е проблемот не знам кој к*р му беше и не ни даде на нашата редица и уште на некои, демек утре ќе ни дал :nerv:

--- надополнето ---


Ако немаш утре попаметна работа можеш да одиш на предавање и ќе ти даде ;)
Auffffffffffffff,utre?Ahahahahahaha,lele,jas si rekov deka nema da dae denes,pa vikam utre nema sansi da idam,ali vie gledam losa srekja ste imale.Kaj sedevte,u sredina najverojatno,taka???:):):)
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Auffffffffffffff,utre?Ahahahahahaha,lele,jas si rekov deka nema da dae denes,pa vikam utre nema sansi da idam,ali vie gledam losa srekja ste imale.Kaj sedevte,u sredina najverojatno,taka???:):):)
Да,кога ќе влезеш право нагоре и десно и го утепав од пц*ење дечкото што делеше, што не се сврте накај нас. Ама не знам зошто професорот кога делеше го скокна нашиот ред па после демек извинете вие. Можебе зашто се утепавме ние од зборење...
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Да,кога ќе влезеш право нагоре и десно и го утепав од пц*ење дечкото што делеше, што не се сврте накај нас. Ама не знам зошто професорот кога делеше го скокна нашиот ред па после демек извинете вие. Можебе зашто се утепавме ние од зборење...
Hahahahaha,e pa deckoto si ja zavrsi svojata kolona i se prefrli na posledniot red,kaj sto bev jas,hahahahaha,ajde ke stanes uste utre:):pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom