Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
Кога ви го кажал тоа? Ние бевме од 10 до 12, можеби покасно било одлучено ова...
на вежби од 12 до 2 кои се одржуват во предавална 1 за смер сметководство и ревизија.. на паузата (околу 1 и 10 најточно) ни соопшти дека ќе нема предавања/вежби
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Екстра!!! :pos2:
Иако не бев, го сонував факултет4ето наше, значи дури и во сон не ме остава на раат :pos2::nesvest:
Idi u4i matematika,dosta sedis na net,sto e ova,malce li ti bese vcera:):):))))))
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
едно оф топик прашањценценценце
ова Sawyer ти е за Sawyer од Lost? :icon_roll

и иди учи микро и макро :pos:
Hahaha,vo pravo si koleske,od Lost e,do kaj ja imas gleano,a bogami i matematika treba da ucam,a i e-biz,ti teknuva deka ne gi poloziv u avgust,za razlika od mene,ti si zavrsi togas rabota:):):)))

--- надополнето ---

И сега ти мора тука на сите да ме кажеш? :):):). Значи за ќотек си само, ама ај јас ти простувам :pipi::pos2::pos2:
Hahahaha,koleske,nesmees da koristis moi finti,ali jas ti prostuvam i za toa:):):):nesvest::pipi:

--- надополнето ---

ова нема шанса! како уопште си дозволи бе!
Pa koleske sto da se prai,i jas sum covek,se slucuva i jas da zgresam:nesvest::kesa::pipi:

--- надополнето ---

Колешке, не ја нарушувај Слободата на говорот! Више знам кај да се обратам, ќе те пријавам во А1 :pos:
Fala ti koleske sto zastana na stranata na slobodata na govorot:):):):pipi::smir:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Hahaha,vo pravo si koleske,od Lost e,do kaj ja imas gleano,a bogami i matematika treba da ucam,a i e-biz,ti teknuva deka ne gi poloziv u avgust,za razlika od mene,ti si zavrsi togas rabota:):):)))

Ја за Соер ја глеав :drk:
Епа го имаш сето време на светот, банирај се од форумов нема да ти донесе шестица :)
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Hahaha,vo pravo si koleske,od Lost e,do kaj ja imas gleano,a bogami i matematika treba da ucam,a i e-biz,ti teknuva deka ne gi poloziv u avgust,za razlika od mene,ti si zavrsi togas rabota:):):)))

Ја за Соер ја глеав :drk:
Епа го имаш сето време на светот, банирај се од форумов нема да ти донесе шестица :)

А што ке ми фали :(

Менаџмент с. труд треба на мејл да се прати или да се испринта па кај Столе? И ментор него да го пишеме или Шуклев?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom