Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 септември 2010
Мислења
63
Поени од реакции
2
Има некој овде што има банкарство, и знае дали со стручниот труд проф. може да те пушти на втор колокв. , бидејки ми фалат само 2 бода за да влезам во условно положени.. или трудот е само за повисока оценка? Плсс нека ми каже некој:jaj:
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Има некој овде што има банкарство, и знае дали со стручниот труд проф. може да те пушти на втор колокв. , бидејки ми фалат само 2 бода за да влезам во условно положени.. или трудот е само за повисока оценка? Плсс нека ми каже некој:jaj:
Мислам дека нема да те пушти, така барем мене ми реце за монетарна, ама сепак оди и прашај
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
И? Што направи денес? Ти се смета за положен или?
Hah,sakav da go prasam profesorot,ali nemase potreba,imam 39.5,hahaha,toj rece deka tie sto se pod 33 ke idat na vtor,a tie sto se nad 33 a pod granicata za polozuvanje,mislam deka vo ovoj slucaj ke mozat da gi nadopolnat da receme bodovite na vtoriot i plus livcinjata,taka neso,taka da zadovolen sum,a za zadacata i za edno prasanje kako sto razbrav,tie sto sme gi dobile bodovite od toa prasanje i taa zadaca ke ni se vazat,a tie sto gi nemaat neka ne se griazat,zoso ne se zema u obzir,a za listot visok so go imas od 8 tema,kako go dobi,po ilegalen pat:):):):)))))))))))
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Знае некој дали има резултати на факс сметководство на трошоци или финансиско или англиски 2 , ептен го претераа. Глеам Основи на сметководство ставиле и на нет а исти ден полагавме со прва.
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Hah,sakav da go prasam profesorot,ali nemase potreba,imam 39.5,hahaha,toj rece deka tie sto se pod 33 ke idat na vtor,a tie sto se nad 33 a pod granicata za polozuvanje,mislam deka vo ovoj slucaj ke mozat da gi nadopolnat da receme bodovite na vtoriot i plus livcinjata,taka neso,taka da zadovolen sum,a za zadacata i za edno prasanje kako sto razbrav,tie sto sme gi dobile bodovite od toa prasanje i taa zadaca ke ni se vazat,a tie sto gi nemaat neka ne se griazat,zoso ne se zema u obzir,a za listot visok so go imas od 8 tema,kako go dobi,po ilegalen pat:):):):)))))))))))
:pipi: Не бе. Му побарав на дечкото што делеше да ми даде два:toe:. Не дека ми требаше ама ете може и на некој ќе му заврши работа:smir:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
:pipi: Не бе. Му побарав на дечкото што делеше да ми даде два:toe:. Не дека ми требаше ама ете може и на некој ќе му заврши работа:smir:
Ccccc,sram da mu e,haha,inace jas bev deckoto sto delese listovi,ali neznam dali bese za 8 glava i znam deka ne bese edinstvena ti sto mi pobara uste eden list,imase mnogu takvi,najverojatno sum bil jas,osven ako nemalo use nekoj decko so delel:):):))))))
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
http://www.eccf.ukim.edu.mk/studiranje/oglasna-tabla/sluchuvanja/124
Се известуваат студентите дека по повод 60-годишнината од основањето на Економскиот факултет, на 15.11.2010 година (понеделник) нема да се одржува настава (предавања и вежби). Наставата продолжува во вторник (16.11.2010) според вообичаениот распоред. :je:
А, финансиско и сметководство на трошоци претераа :violent1:
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Ccccc,sram da mu e,haha,inace jas bev deckoto sto delese listovi,ali neznam dali bese za 8 glava i znam deka ne bese edinstvena ti sto mi pobara uste eden list,imase mnogu takvi,najverojatno sum bil jas,osven ako nemalo use nekoj decko so delel:):):))))))
Не бе, зашто да му е срам :) Инаку не знам дали си бил ти. Тогаш бевме во амфитеатар 1 и јас седев негде најгоре(кога ќе влезеш право)
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Нема ни на факс ништо ?? Зашо планирав да идам да видам
Ја лично немам идено на факултет, ама требаше да ми кажат ако имало. Денес ништо не ми кажаа, значи немало... Ај, утре можда ќе има... Ама едно огромно можда :toe:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Не бе, зашто да му е срам :) Инаку не знам дали си бил ти. Тогаш бевме во амфитеатар 1 и јас седев негде најгоре(кога ќе влезеш право)
Pa jas mislam bev:),delev listovi samo na taa redicata od levo koa ke vlezes u amfi 1 i na nekoi sto nemaa u sredina listovi,kako i na tie loskovcite ko tebe sto baraa ilegalni listovi:nesvest:,pa mi se potrosija i bev da zeam uste nekoj list:):):))):pipi:
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Pa jas mislam bev:),delev listovi samo na taa redicata od levo koa ke vlezes u amfi 1 i na nekoi sto nemaa u sredina listovi,kako i na tie loskovcite ko tebe sto baraa ilegalni listovi:nesvest:,pa mi se potrosija i bev da zeam uste nekoj list:):):))):pipi:
Еее може си бил ти. Како и да е, битно јас не сум лоша, ете се понудив да му го дадам на некој :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom