Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Ве чекам да дојдете од факултет да ми кажете што кажа макроекономија:pipi:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ве чекам да дојдете од факултет да ми кажете што кажа економија :pipi:
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
86
Поени од реакции
15
Па што направија со резултатите, една недела веќе помина и ништо... Ај да се надеваме дека денес ќе им текне да стават
Леле стварноо а можат да се прегледаат за саат-два ццццц,а ќе има ли утре вежби знае некој нешто????
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Ве чекам да дојдете од факултет да ми кажете што кажа макроекономија:pipi:
макро границата е 40 ама мислам рече сите има шанса да идат на втор колоквиум исто како што било и минатата година.за задачата ништо не разбрав дали ке ја признава мислам рече нема да ја важи бидејќи тешка била нешто така.
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
макро границата е 40 ама мислам рече сите има шанса да идат на втор колоквиум исто како што било и минатата година.за задачата ништо не разбрав дали ке ја признава мислам рече нема да ја важи бидејќи тешка била нешто така.
Фала. А кажа кога треба да ги однесеме ливчињата за осма глава? Инаку ако има некој што нема земено нека каже јас имам две:pipi:
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Фала. А кажа кога треба да ги однесеме ливчињата за осма глава? Инаку ако има некој што нема земено нека каже јас имам две:pipi:
па мислам рече ке каже пак ама најверојатно во четврток треба да се однесат
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
дај некој нека каже ако знаеш кога ТРГОВСКО РЕЗУЛТАТИ?
 
M

Mario Gómez

Гостин
Има објавено резултати ???
На факс има резултати, ми се јави еден другар.

На нет има само сметководство.

Јас 84 oд 100. :( Ме прееба аџустирањето што не научив и на вежби што не бев последната недела. :(
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Боби[Мкд];3885097 напиша:
На факс има резултати, ми се јави еден другар.

На нет има само сметководство.

Јас 84 oд 100. :( Ме прееба аџустирањето што не научив и на вежби што не бев последната недела. :(

Браво честитки и за 2та
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
А трговско има на факс резултати? Сметководство 90 имам упм можев и повеќе ама ајде ќе се потрудам наредниот.
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Ahahahahahaha,cestito koleske,inace nemam samo 39,tuku 39.5,mi kazaa i so svoi oci si go vidov toa,haha,a za listovite,do sea imam 4 predadeno,samo eden imam propusteno,i plus toj od 8 glava to treba da go vratime go imam doma:):):):)))))))
И? Што направи денес? Ти се смета за положен или?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom