Економски факултет (reloaded)

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Име некој што полагаше Менаџмент на мал бизнис во априлска да пише кои кејсови се паднаа и кои беа одговорите?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.953
Поени од реакции
5.515
Име некој што полагаше Менаџмент на мал бизнис во априлска да пише кои кејсови се паднаа и кои беа одговорите?
Во априлска обично полагањата кај Шуклев се на пишување, па не верувам да имало кејсови ;)
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
84
Поени од реакции
12
Колеги дали некој знае каде е канцеларијата на Билјана Секуловска Габер-продеканот за настава и кога и е приемно време? Фала!
 
Член од
26 април 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Колеги дали може некој да каже дали мора сите години да се оди на пракса... и ако мора што документи треба да се однесе каде треба да се однесе што процедура има.... од голема помош ке биде некој 100 % сигурен што ке не информира нас од 1 година :)
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
120
Поени од реакции
20
Било каков совет, корисна информација за Менаџмент на мал бизнис втор колоквиум па може и Англиски 2 Благодариме :)
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Колеги дали некој знае каде е канцеларијата на Билјана Секуловска Габер-продеканот за настава и кога и е приемно време? Фала!
над раководителот на студентски отсек и архива, се кабинети на асистентите (меѓу амф.1 и амф.2), па над нив се професорските кабинети по скалите угоре и штом се искачиш од лева страна долж ходникот на крај, десна врата е на Билјана, а продекански кабинет на Билјана е одспротива, над Деканат (меѓу амф.3 и амф.4) исто угоре по скалите и ќе пристигнеш до едно опаааааа ептен пицнато местенце со син тепих, десно долж ходникот со кабинети и пикчрс на ѕидовите и оп тука некаде при крај на ходникот, лева страна ќе спазиш на вратата пишува Продекан за настава или само Продекан, не ми текнува точно како беше. Приемно време ич не ми текнува али Габерка мислам се вртка сега повеќе во продеканскиот кабинет, поарно и е таму :D пробај ако не било кој ден ако не ја најдеш во професорски кабинет, би требало во продеканскиот да е присутна. ;)
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
48
Поени од реакции
1
Колеги сакам за совет да ве прашам нешто,денес одам потпис да земам кај Драган статистика и знаете како е,1000 души се тепаат да земат и човеков прво почна со свој потпис потоа со на Славе потписот ,потоа пак со неговиот ,и мене ми стаи потпис од Славе,а јас имам пријавено статистика кАЈ Драган,сега што треба да правам,да го сменам ли кај Славе и од него да барам оценка,во пријавата за испит него ли да го стаам? се извинувам за рефератов
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.953
Поени од реакции
5.515
Колеги сакам за совет да ве прашам нешто,денес одам потпис да земам кај Драган статистика и знаете како е,1000 души се тепаат да земат и човеков прво почна со свој потпис потоа со на Славе потписот ,потоа пак со неговиот ,и мене ми стаи потпис од Славе,а јас имам пријавено статистика кАЈ Драган,сега што треба да правам,да го сменам ли кај Славе и од него да барам оценка,во пријавата за испит него ли да го стаам? се извинувам за рефератов
Ќе си го остаиш Драган во пријавата и од кај него ќе си земаш оценка.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Значи да ти ебам мизерниот факултет... толку да се нефлексибилни и инаетковци професорите немам видено... да го молиш да ти даде ден-два порано да полагаш со јака причина и пак да ти вика имаш многу сесии... Таму праат фешти у дворот, отворени денови... глупости, да привлечат нови студенти... Кој ќе се запише ќе се заебе, косата ќе ви обелее од нервози!
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Има некој кој ги има Организациско однесување или Управување со ризик? Сакам да прашам нешто.
Јас го имам организациско, кажи што ти треба...
--- надополнето: 27 април 2012 во 14:59 ---
Ке може ли да ми каже некој кога се заверува семестар и на кои дати точно за секоја год?? Барав на страната на факултетот ама неможев да најдам
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
120
Поени од реакции
20
Сите студенти кои ке полагаат испити во мајско-јунската испитна сесија, 2012, треба да ги пријават испитите on-line, од 24.04.2012 до 10.05.2012 на следнава адреса
www.eccf.ukim.edu.mk/student
Оние студенти кои не можат да пријават електронски можат да се пријават на шалтер на нивниот департман во наведените термини.
Во периодот од 02-10.05.2012 сите студенти кои пријавиле електронскизадолжително треба да достават пријави во службата за студентски прашања согласно следниот распоред:
02 и 03.05.2012 - прва година
04 и 07.05.2012 - втора година
08 и 09.05.2012 - трета година
09 и 10.05.2012 - четврта година
НАПОМЕНА: По овие термини и завршувањето на електронското пријавување и доставувањето на пријавите, ке бидат изготвени списоци за полагање кои КЕ БИДАТ КОНЕЧНИ И НЕМА ДА МОЖЕ ДА БИДАТ ДОПОЛНУВАНИ.
За оние студенти кои не го положиле колоквиумот ке важат истите пријави за на испит
Студентите кои нема да бидат на список за полагање НЕМА ДА МОЖАТ ДА ПРИСТАПАТ НА ИСПИТ
 
Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
И мене ме интересира :)) Пиши тука сигурно има многу што сакаат да знаат (ако може) :)
неможам да пишам тука бидејќи се како документи и ми се пратени на mail и зафаќаат доста место барем така имав можност да видам иако не ги отворив убавода видам што материјал е , од втор колоквиум е, и нема да имам можност да ви праќам веќе бидејќи нема да можам да се вклучувам веќе пратив на 2 колеги кои ми пратиле mail па можат тие да ви препратат :) поздрав
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Епа ајде нека биде фин некој од тие што го имаат мејлов, да направи форвард на повеќе мејлови, не е тешко да се стисне форвард, а сите би биле ептен благодарни :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom