Економски факултет (reloaded)

Член од
14 јануари 2011
Мислења
27
Поени од реакции
0
Imam polozeno ispit lani vo januarska sesija a nemam zemeno ocena, da ne znae nekoj dali mi vazi uste ocenkata ???
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
Imam polozeno ispit lani vo januarska sesija a nemam zemeno ocena, da ne znae nekoj dali mi vazi uste ocenkata ???
Професорот кај кого си го положила испитот најдобро знае да ти одговори, брзо потезно да го опиташ ако не во четири очи, 21 век сме, бар e-mail прати му. ;)
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Колку и да пробувам да се логирам за пријавување на новиов систем ( пробав сите можни комбинации со 0 пред ЕМБГ , без 0 , индекс бр. ) , ништо не успева. Има ли некој со ист проблем како мене ?
јас!!!!!! цел ден пробувам и нејќе! :((
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Макроекономија пак ли ќе се паднат многу од тие прашањата од Либро и од домашните што ги даваше?? и бтв .. до 14та глава треба така? :)
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.595
Макроекономија пак ли ќе се паднат многу од тие прашањата од Либро и од домашните што ги даваше?? и бтв .. до 14та глава треба така? :)
Од 8ма до 16та без 11 и од 14та требаат само 14.1 и 14.2 .. е само за 16та незнам дали цела требаше
 
Член од
26 септември 2010
Мислења
29
Поени од реакции
10
Колеги, да не знае некој дали испитот Деловно планирање ќе биде на пишување или пак на заокружување?
 
Член од
28 октомври 2011
Мислења
23
Поени од реакции
10
Некој од лани се сеќава дали шуклев даваше плус поени ако поминеш на колоквиум?
 
M

Mario Gómez

Гостин
Колеги утре шо полагаме дигитална ние од 8.30 викаат требало да се носат пријавите со себе на колоквиум за тие шо аплицирале онлајн. А ја планирав утре да ги пријавам испитите после колоквиум, и сега дали ќе праат нешто проблеми за полагање??
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Пишуваше на резултатите по менаџмент кога ќе дава оцени професорот?
Некој од лани се сеќава дали шуклев даваше плус поени ако поминеш на колоквиум?
Алал да ви е, сега животот ви е повторно убав. :(

Колеги утре шо полагаме дигитална ние од 8.30 викаат требало да се носат пријавите со себе на колоквиум за тие шо аплицирале онлајн. А ја планирав утре да ги пријавам испитите после колоквиум, и сега дали ќе праат нешто проблеми за полагање??
Треба само да аплицираш онлајн и утре рано ќе си купиш пријава ќе си пополниш и ќе си ја однесеш на колоквиум. На студентски веќе не примаат пријави. :)

Хомез, кафе и едну колешку ќе частиш за овој! :D
 

vlatko_95

Чоек
Член од
26 септември 2008
Мислења
260
Поени од реакции
66
Пишуваше на резултатите по менаџмент кога ќе дава оцени професорот?
За една недела ќе дадат резултати за оценки и на нив ќе има кога ќе части оценки :)) Да се надеваме на убави оценки :)

И колега вистина сега ЖИВОТОТ МИ Е ПОВТОРНО УБАВ :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom