Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.297
Поени од реакции
15.515
Затоа прашав што да направам друго освен тоа, а и плус Тендер е женско, мене не ми се ризикува :)

А кај Бојаџиски неможам да земам, веќе ми е пишана Олгица во пријава и индекс...
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
ZAFATENOST NA CITALNATA PORADI ODRZUVANJE NA III KOLOKVIUM
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
da ne znae nekoj koga ke bide uvidot po mal biznis?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
da ne znae nekoj koga ke bide uvidot po mal biznis?
Па најпаметно е веднаш после истакнувањето резултати да се оди кај Столе...
Увид не знам дали ќе има и кога ќе има, но во петок најверојатно ќе истакне конечни резултати, па поради слабите резулати од третиот колоквиум можеби дел од колегите кои имаат помалце од 51 поен на третиот колоквиум ќе се најдат меѓу положените, или евентуално ќе го преполагаат третиот колоквиум, или во најлош случај испит.
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Ај некој од лани нека каже на последниот колоквиум статистика дали се паѓаат многу прашања од 14тата глава (Анализа на временски серии) и дали треба да ја учам цела или само општото, тоа на првите две три страни ?? или воопшто да не ни ја прочитам :) Фала многу ..
 
Член од
26 декември 2009
Мислења
43
Поени од реакции
1
Ај некој од лани нека каже на последниот колоквиум статистика дали се паѓаат многу прашања од 14тата глава (Анализа на временски серии) и дали треба да ја учам цела или само општото, тоа на првите две три страни ?? или воопшто да не ни ја прочитам :) Фала многу ..
Маца кажа дека од 14 глава, ќе има само едно или евентуално две прашања позз
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
76
Поени од реакции
8
Mislam deka e vo cetvrtok vo 9:30 ali ne sum bas sigurna....:S
 
Член од
3 февруари 2009
Мислења
104
Поени од реакции
0
sto e tocno skrateno za razvoj na ek. misla za tret kol ???????????
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Колеги / Колешки знае некој колку бодови треба да имаш вкупно од трите колоквиуми е - бизнис за да поминеш??
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Znae li nekoj koga ke ima rezulati po trgovsko pravo?Vi blagodaram odnapred:smir:
 
Член од
12 мај 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
zasega nema na fax ama pnavaka normalno deka kje ima:P

--- надополнето ---

znae li nekoj tocno od 14 glava statistika za biznis i ekonomija sto treba da se uci? ako znae, ve molam stranite od knigata neka gi napise. da bideme na cist:D vi blagodaram odnapred:D

--- надополнето ---

abe lugje ne glumete ludilo!!!!
ekonomika i delovna etika sega profesorkata gi pisuva....... gospode Boze kakvi alverzacii si praele? pa ako e taka ja 10ce kje si pisam pa koj go sisa assistentot taka?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.297
Поени од реакции
15.515
abe lugje ne glumete ludilo!!!!
ekonomika i delovna etika sega profesorkata gi pisuva....... gospode Boze kakvi alverzacii si praele? pa ako e taka ja 10ce kje si pisam pa koj go sisa assistentot taka?
Малверзации...

Иначе се збореше за тие што им фали 1 бод за повисока оценка,а не за некој што му фалат 10 бода
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom