Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Утре задутре ќе иаме предавања? слушнав празник нешо било:toe:
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
77
Поени од реакции
0
Знае ли некој кога се полага однесување и англиски!!???????
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
39
Поени од реакции
0
Дали некој знае за однесување на потроШува~и до кога треба да се предадат стру~ните трудови?????????
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
има ли резултати основи на сметководство ? или треба ова :pishtoldz
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
51
Поени од реакции
2
Ме интересира минатите години кога отприлика биле закажувани испитите Меѓународна економија и Финансиски менаџмент? Знам на пример Драге секогаш закажува меѓу првите и слично, или за овие предмети е секоја година различно? Да знам дали ќе имам време за учење...
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Angliski ko so slusnav deka vo sreda ke ima kolokvium ama za tie so idat redovno,ne veruvam deka ke dade na site. A dali znae nekoj ispitot koga e poso se suska deka ke bil na 30 dekemvri:tapp:!!!!!!!!!!!
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
16
Поени од реакции
0
Luge kaj koj e podobro da zeam ocenka, kaj Taki ili Vlado? nekoj vikat Vlado pisel podobri ocenki, nekoj Taki....a i dali imaat vrska spisocite, na primer da ne saka da mi dAde potpis ako ne sum na spisocite? i dali znae nekoj koi temi ne treba da se ucat za tret kolokvium, ekonomija?
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
39
Поени од реакции
0
Angliski ko so slusnav deka vo sreda ke ima kolokvium ama za tie so idat redovno,ne veruvam deka ke dade na site. A dali znae nekoj ispitot koga e poso se suska deka ke bil na 30 dekemvri:tapp:!!!!!!!!!!!
Од кај оваа информација,зашто ме загрижува испитов со е толку блиску
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Не знам што трипа англиски.... Кузнеее шо ке биде. На колок сите Ке доат и така и така за инат, а испитот Ако си планира она да го стаи на 30 декември.... ке ја пцуеме :wink:
 
Член од
2 декември 2009
Мислења
151
Поени од реакции
4
Luge kaj koj e podobro da zeam ocenka, kaj Taki ili Vlado? nekoj vikat Vlado pisel podobri ocenki, nekoj Taki....a i dali imaat vrska spisocite, na primer da ne saka da mi dAde potpis ako ne sum na spisocite? i dali znae nekoj koi temi ne treba da se ucat za tret kolokvium, ekonomija?
Ok se i dvajcata,i zavisi kolku sreka imas moze i dvajcata da ti popustat vo ocenkata :smir: Nema razlika...so znam :wink:

Од кај оваа информација,зашто ме загрижува испитов со е толку блиску
Стварно колку е проверена информацијава? Малце рано не е? :uvo: Па барем нека каже....:toe:
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Стварно колку е проверена информацијава? Малце рано не е? :uvo: Па барем нека каже....:toe:
Epa toa e rabotata samo go slusnav ova, rasprasajte se utre ako znaete nekoj so ide redovno na casovi. Mene ne mi e logicno nadvor od ispitna da go stava. Ama Meri i logika...
 
Член од
26 септември 2009
Мислења
70
Поени од реакции
0
nekoj da mi kaze trgovsko pravo kako e.....teska li e materijava ili nee..... a knigata e epten golema ima 400 stranici....pomos od postarite studenti?????:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom