Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јануари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
68
да не има некој тестови од основи на економијата ( за микро и макро ) ?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ne utesi :nesum: a kako e mozno za site fakulteti da ima, a za ekonomski ne?
Епа Скопско и се е можно.:) Немаше ни лани, нема да има сигурно ни сега на интернет, така да не се надевајте за џабе. Мора на прозор истакнати да видите, а ова ќе биде само вовед за понатаму.:pos:
 
Z

ziko bt

Гостин
аман бе од сите факултети само за овај нема на интернет клаено резултати а баш сакав да видам на кој смер најлесно се влегва државна квота ај ве молам некој ако е поинформиран нека напиши тука оти планирав вгодина да одам на економски скопје а од шо видов од претходни страни ми падна моралот ко видов колку бода барат :icon_frow:icon_frow:cry:
 
Член од
15 јуни 2009
Мислења
86
Поени од реакции
8
kolegi ako imate informacija vo kolku se polaga SIS - smetkov.informacioni sistemi pisete za 01.09 e zakazan
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Abe nie koa se zapisuvavme ako si pod 100 poena trebase da sonuvas da vlezes vo drzavna kvoa, sega gledam granicata e bajagi namalena. Epa kolegi aj so sreka
dobrodojdovte vo pekolot :)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.970
Поени од реакции
5.565
Abe nie koa se zapisuvavme ako si pod 100 poena trebase da sonuvas da vlezes vo drzavna kvoa, sega gledam granicata e bajagi namalena. Epa kolegi aj so sreka
dobrodojdovte vo pekolot :)
Сега нема со 100 поени речиси никој, само оние кои учеле во странство или во приватните гимназии :raz:
Инаку... за тие што викаа дека Шуклев ќе си заминел на приватен, вчера слушнав на факултет (што не значи дека е точно) дека Шуклев покрај трите предмети што ги предаваше досега, ќе предава најмалце уште два... Епа со среќа нека ни е :)
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.924
Поени од реакции
483
Сега нема со 100 поени речиси никој, само оние кои учеле во странство или во приватните гимназии :raz:
Инаку... за тие што викаа дека Шуклев ќе си заминел на приватен, вчера слушнав на факултет (што не значи дека е точно) дека Шуклев покрај трите предмети што ги предаваше досега, ќе предава најмалце уште два... Епа со среќа нека ни е :)
И ако од 5 предмети некој успее да го промаши (мене добро ми оди до сега :)) тогаш е среќно копиле:).
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
imam edno prasanje ako znaete mnogu ke bidam blagodaren za bilo kakva informacija. dali moze ako studiras preku starata programa da se prefrlis na noviot sistem na studiranje vidov na oglasnata tabla za informacii ima nekoja cena od 50 evra za prefrlaanje nesto pisuvase pa znae li nekoj nesto kako odi toa. fala vi odnapred
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Јас колку што знам ако си по стар систем и сега се запишиш ти се рачунаат бодовите по старо и си во предност :D
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
ajde ako mozi nekoj da mi kazi koi predmeti ke se izborni za vtora godina finansiski menadzment???:salut:
 

*Cindy*

Sunrise...
Член од
12 јануари 2009
Мислења
16
Поени од реакции
1
Плс инфо кое време се полага Деловна Етика - понеделник (24.08) ? :)
 
Член од
31 јули 2009
Мислења
40
Поени од реакции
2
Za tie sto ke padnat na matematika ima kaznena sesija ili dopolnitelno?

Ili ke treba ja toa da organiziram...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom