Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
после испитна сесија е запишување година
иначе да замолам за помош, дали некој ги знае или барем делумно се сеќава на кејсовите менаџмент што ги има давано до сега и точните одговори :toe:
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
:nenene: ...slusnav deka na ekonomski ako ne si ja zemes ocenata od polozeniot predmet vo rok od 6 meseci, togas ti se ponistuva polaganjeto i treba pak da se polaga... dali znae nekoj dali e tocno ova ???
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
:nenene: ...slusnav deka na ekonomski ako ne si ja zemes ocenata od polozeniot predmet vo rok od 6 meseci, togas ti se ponistuva polaganjeto i treba pak da se polaga... dali znae nekoj dali e tocno ova ???
Ima logika vo toa... ali mislam deka ne e taka, poso u juni vidov tipce so si zimase ocena sea, a imal polozeno pred godina ipol ili taka neso...
 
Член од
15 јуни 2009
Мислења
86
Поени од реакции
8
Може да аплицирам со фотокопирани сведителства (заверени на нотар) ?
mislam deka moze

:nenene: ...slusnav deka na ekonomski ako ne si ja zemes ocenata od polozeniot predmet vo rok od 6 meseci, togas ti se ponistuva polaganjeto i treba pak da se polaga... dali znae nekoj dali e tocno ova ???
ima vistina vo toa. samo sepak se e vo zavisnost od dogovor so profesorot
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
:nenene: ...slusnav deka na ekonomski ako ne si ja zemes ocenata od polozeniot predmet vo rok od 6 meseci, togas ti se ponistuva polaganjeto i treba pak da se polaga... dali znae nekoj dali e tocno ova ???
ајде бе не ми е јасно како кажувате само како на економски да е така што на другиве факс да не и ги чуват со години неможе да ве разберам стварноо .............
 
Член од
5 август 2008
Мислења
557
Поени од реакции
180
Ќе каже ли некој кога се полага маркетинг? Дали испитиот останува на 27.08. или има некои измени. Бил ли некој на факултет деновиве да види дали има списоци? Ве молам пишете. Поздрав:helou:
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Ќе каже ли некој кога се полага маркетинг? Дали испитиот останува на 27.08. или има некои измени. Бил ли некој на факултет деновиве да види дали има списоци? Ве молам пишете. Поздрав:helou:
Kolega na www.eccf.ukim.edu.mk imas rasored
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Kolegi ima li nekoj koj znae vo kolku se polaga upravuvacko smetkovodstvo, za na 21 se raboti. pozz
Во 8:00 се полага управувачко

Ќе каже ли некој кога се полага маркетинг? Дали испитиот останува на 27.08. или има некои измени. Бил ли некој на факултет деновиве да види дали има списоци? Ве молам пишете. Поздрав:helou:

Се полага на 27.08 во 8:00
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.922
Поени од реакции
475
Знае некој од колку часот ќе се полага англиски 1 на 22.08?
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Знае некој дали се објавени прелиминарните резултати од финансиски менаџмент?
Ги има на интернет?
 
Член од
24 април 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
i mene me interesira nesto slicno samo sto mene mi treba za ekonomija.barav na stranicata na ukim na ekonomskiot fakultet no nikako ne mozam da najdam rezultati:(
dali znae nekoj kade mozat da se vidat rezultatite?
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Знае некој дали се објавени прелиминарните резултати од финансиски менаџмент?
Ги има на интернет?
Има објавено некои резултати, имаше многу луѓе пред факултет. Ама како што ја слушнав сабајле таа од студентски додека бев надрвор рече дека ке објавеле само бодови. Ако те интересираат бодовите, тоа има објавено, а ако бараш некои други резултати мислам дека нема.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom