Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јули 2009
Мислења
40
Поени од реакции
2
Imam edno prasanje za kredit trnasfer sistemov.Se vlecat predmeti 1-3 semestar, taka?
Primer ako gi imam site od 1 semestar polozeno mozam da zapisam 3 semestar bez razlika kolku imam polozeno od 2 , ili treba i nekoj od 2 semestar ?
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Има објавено некои резултати, имаше многу луѓе пред факултет. Ама како што ја слушнав сабајле таа од студентски додека бев надрвор рече дека ке објавеле само бодови. Ако те интересираат бодовите, тоа има објавено, а ако бараш некои други резултати мислам дека нема.
Според бодовите примена сум :) :) :)
На 26ти конечни резултати. :helou:
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Јас поднесов на финасиски менаџмент и според поените сум примена.Имаше многу лоша организација, списоците беа објавени според тоа кој поднел документи, па ти после мачи се брои колку луќе се пред тебе.За разлика од правен каде што беа подредени по перцентили.Колку што изброив бев негде 30 на список а имам 96.95 перцентили.Имаше двајца со по 100.
Конечни резултати во вторник, во поглед на тоа државна приватна.Инаку за разлика од минатите години, немаше многу поднесени документи на фин.менаџмент:smir:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Јас поднесов на финасиски менаџмент и според поените сум примена.Имаше многу лоша организација, списоците беа објавени според тоа кој поднел документи, па ти после мачи се брои колку луќе се пред тебе.За разлика од правен каде што беа подредени по перцентили.Колку што изброив бев негде 30 на список а имам 96.95 перцентили.Имаше двајца со по 100.
Конечни резултати во вторник, во поглед на тоа државна приватна.Инаку за разлика од минатите години, немаше многу поднесени документи на фин.менаџмент:smir:
А по претпоставка со 91 и нешто се влегува ? :S
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
А по претпоставка со 91 и нешто се влегува ? :S
Другарка од средно со 91.70 влезе ама во приватна на финасиски менаџмент.Така да може да те примиле ама во приватна.Со среќа:smir:
 
Член од
24 април 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
a decata sto se od drug grad kako mozat da gi vidat tie poeni, samo vo fakultetot na oglasnata tabla li gi ima ??
 
Член од
21 август 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ako nekoj ima diplomska rabota od Upravuvacko smetkovodstvo 2 koja bilo tema i normalno ako ne mu e problem da ja spodeli so mene ke mu bidan mnogu blagodaren ike go cestam :) :) :) Inace gi baram site moi seminarski i proekti sto sum gi rabotel ke gi postavam na forumov ke im se najdat na mnogu studenti. Fala od napred na site sto ke mi pomognat. pozdrav :)
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
да не знае некој во колку саат се полага математика?
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
А каде има листа , да видам нешто ми треба?
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Tаа што ја имало денес на економски со бодовите , ми треба од финансиски менаџмент.
Таа листа само на факултет можеш да ја видиш, на интернет сигурно нема да ја стават.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom