Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 февруари 2008
Мислења
102
Поени од реакции
1
E kako go nemat koga go imat :) Mene mi kazaa deka treba da se uci do notifikacija na menica a toa regres i nataka sto e ne.
Што збориш бе пеер?! Топови еј ако не треба:), од кај ти информацијава, сигурно е ова? Во презентација имат до регрес само.
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
od kj znes mare deka ne trebit regres i to nataka? koj ti kaza? uste nesto da ne imat sto ne trebit za ucejne? Kazi ako znes....i od kolku polagavme utre???? zaborev....
Што збориш бе пеер?! Топови еј ако не треба:), од кај ти информацијава, сигурно е ова? Во презентација имат до регрес само.
Vaka sea, mene mi kaza drugar* so ide na site predavanja i e prilicno posveten na predavanjata. Jas mu veruvam... pa utre ke vidime so ke bide... i se polaga od 11:30 casot.


*no ne mora da znaci deka e 100% vo pravo :)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
Eeeee kako ne bev edna godina pomala!Sega za merak se napraveni kvotite-drzavna 85, privatna 23 na E-biznis. A lani 35 vo drzavna 35 vo privatna eeee
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Eeeee kako ne bev edna godina pomala!Sega za merak se napraveni kvotite-drzavna 85, privatna 23 na E-biznis. A lani 35 vo drzavna 35 vo privatna eeee
Па презапиши се пак во прва, појќе ти се исплати :) Башка све ке знаеш, само ќе повторуваш.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
Па презапиши се пак во прва, појќе ти се исплати :) Башка све ке знаеш, само ќе повторуваш.
и плус можност подолго да си има работа со тетќицата од студентски:)
 

-IVANA-

Lady Marmalade
Член од
26 август 2008
Мислења
278
Поени од реакции
1
hehehhehhehehehhe!!!!:pos2:

Nego da ne imase denes rezultati ekoloski menadzment?
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Го има ли некој полагано Финансиски Менаџмент?
Кои се "цаките"?
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Цаките ти се:
„Уклучи го мозокот“ :)
...и седни да учиш.:)
Првото е во ред, второто не чини...:)
Али ако има некои shortcuts....добродојдени се.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
знае ли некој како идат оценките статистика? иам 83 бода и 8, а по некоја логика (моја) треба 9:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom