Европско Првенство 2011 - Литванија (општи информации)

Член од
21 август 2011
Мислења
246
Поени од реакции
97
Дали некој има линк од сите натпревари на Македонија на ова ЕП..по можност натпреварите да бидат цели :) ??
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Дали некој има линк од сите натпревари на Македонија на ова ЕП..по можност натпреварите да бидат цели :) ??
Мислам дега ги има на македонскиот торент тракер, tracker-mk.org
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Само што ги изгледав сите можни клипови на ЈуТјуб со нашите херои и морам да кажам дека мнооогу ми недостасуваат мечевите.Едвај чекам пак да ги видам на теренот ...

п.с Случајно да не играат некоја утакмица во Борис Трајковски ?
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
Дај бе рагирајте овде страшно ми идат на нерви ова литванциве на што личи ова! Као циганиве (грци) се!
--- надополнето: 19 декември 2011 во 05:30 ---
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.131
Поени од реакции
18.127
Само што ги изгледав сите можни клипови на ЈуТјуб со нашите херои и морам да кажам дека мнооогу ми недостасуваат мечевите.Едвај чекам пак да ги видам на теренот ...

п.с Случајно да не играат некоја утакмица во Борис Трајковски ?
Секако планирав да го ставам видеово (денеска е 14.1 - четири месеци од утакмицата со Литванија) , ама еве пошо имаш многу желба те цитирам и потсети се на последните 7 и пол минути, во режија на шпанската ТВ.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Секако планирав да го ставам видеово (денеска е 14.1 - четири месеци од утакмицата со Литванија) , ама еве пошо имаш многу желба те цитирам и потсети се на последните 7 и пол минути, во режија на шпанската ТВ.
Утакмицава ја имам симнато и до сега ја имам гледано најмалце 5 пати. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom