Духови, сеништа (сенки)...

Член од
5 март 2021
Мислења
37
Поени од реакции
22
Пред некој навидум обичен ден околу 7 часот наутро на работа ставав вода од бокалот. Чашата ми е пластична овие од Старбак што се високите и ја ставив на масата. Масата беше барска како шанк со стакло одозгора и беше мокро малку и наеднаш гледам како чашава се лизга надолу како чиниш масата е накривена. Гледам ли,гледам значи три движења имаше,тамн да го фатам телефонот да снимам престана. Цела уплашена почна многу јако да ме боли глава, тој ден не го завршив денот ко што треба. Бев преморена, ме ослободија од работа едвај се довлечкав дома. Во текот на денот испив таблети против болка околу 4 во различни интервали и не ми помина воопшто. Толку преморено се немав осетено никогаш во мојов живот.
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.140
Поени од реакции
5.687
20211208_201309.jpg
Автоматски споено мислење:

Please don't read this!

Ona shto go narekuvame "raj" e vsushnost paralelniot univerzum. Ako nekogash ste se zaprashale zosto ne gi gledame duhovite, toa e zatoa shto tie se na druga frekfrencija.
Duhovite se mnogu seksualni sustestva. Tie gi pravat vsusnost sonistata. I toa, succubus, e zenski duh, koj se pojavuva vo sonistata na mladite momcinja, i pravi "vlazni sonista". Dodeka incubus e maski duh koj gi pravi vlaznite sonista na zenite.

Duhovite komuniciraat so lugjeto (spiritualizam) so otvaranje na tretoto oko.
 
Последно уредено:
Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.010
Поени од реакции
865
Прегледај го приврзокот 315952
Автоматски споено мислење:

Please don't read this!

Ona shto go narekuvame "raj" e vsushnost paralelniot univerzum. Ako nekogash ste se zaprashale zosto ne gi gledame duhovite, toa e zatoa shto tie se na druga frekfrencija.
Duhovite se mnogu seksualni sustestva. Tie gi pravat vsusnost sonistata. I toa, succubus, e zenski duh, koj se pojavuva vo sonistata na mladite momcinja, i pravi "vlazni sonista". Dodeka incubus e maski duh koj gi pravi vlaznite sonista na zenite.

Duhovite komuniciraat so lugjeto (spiritualizam) so otvaranje na tretoto oko.
Na tebe ke treba i 5 ta doza da ti stavat protiv covid
 
Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Прегледај го приврзокот 315952
Автоматски споено мислење:

Please don't read this!

Ona shto go narekuvame "raj" e vsushnost paralelniot univerzum. Ako nekogash ste se zaprashale zosto ne gi gledame duhovite, toa e zatoa shto tie se na druga frekfrencija.
Duhovite se mnogu seksualni sustestva. Tie gi pravat vsusnost sonistata. I toa, succubus, e zenski duh, koj se pojavuva vo sonistata na mladite momcinja, i pravi "vlazni sonista". Dodeka incubus e maski duh koj gi pravi vlaznite sonista na zenite.

Duhovite komuniciraat so lugjeto (spiritualizam) so otvaranje na tretoto oko.
Направи демонизација на нешто што не е на иста фреквенција, ама влијае врз соништата. Причините ги чувствуваме, а последиците се мокрење во соновите. Чунки, затоа се јавил фетишот со мокрење на други луѓе. Да, само преку демонизирана форма можеш да мочаш друг човек. Лајк
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.140
Поени од реакции
5.687
Направи демонизација на нешто што не е на иста фреквенција, ама влијае врз соништата. Причините ги чувствуваме, а последиците се мокрење во соновите. Чунки, затоа се јавил фетишот со мокрење на други луѓе. Да, само преку демонизирана форма можеш да мочаш друг човек. Лајк
Bruh, neznam dali te razbrav dobro, ako gresham popravi me. Velish "mokrenje vo sonovite" i "mocanje" dali mislish isto shto i jas? Pod - vlazni sonista - jas podrazbiram ejakulacija (svrsuvanje).
Автоматски споено мислење:

Така ли.....хммммм...а кога ќе престанеш со секс, не доаѓаат ли повторно :rolleyes:
Izvini shto ne ti pisav vednash. "Koga ke prestanesh so seks?" Neznam iskreno. Mozebi.
 
Последно уредено:
Член од
5 јуни 2022
Мислења
8
Поени од реакции
3
Сте имале ли парализација при спиење? Како е чувството? Како се снаоѓате со тоа? Јас фала Богу сум немал, но ме интересира како е.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Сте имале ли парализација при спиење? Како е чувството? Како се снаоѓате со тоа? Јас фала Богу сум немал, но ме интересира како е.
Првиот пат кога ми се случи бев дете, се разбудив во ниедно време, не можев да се движам, не можев да зборувам. Ме фати паника. Траеше неколку минути. Тие неколку минути мислев дека ќе бидам закован за кревет цел живот. Вториот и последен пат веќе знаев што е тоа, лежев и чекав да ми помине. Исто, траеше неколку минути.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom