Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.225
Поени од реакции
5.237
Драга,
како ми иде на к...ц кога три пати поставувам прашање и никој не ме регистрира, еј барем нека ме опцуе ама не да ме игнорира.
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.225
Поени од реакции
5.237
Да кажам само на членот над мене па над него не ти треба штикла и така си прекрасна и забележлива

Со 4 ја прашав уште тогаш
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Еве да не испаднам груб, ама најважните прашања за една @Детелина се дали е со четири листа и дали е скината. :toe:
Not cool dude... not cool at all.

И според правилата, не смееш да ме цитираш :P
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Па ти беше уствари бе (а се мислев кој беше) тој шо ме пиша за најдрзок форумџија, морав да го оправдам епитетот. :D :нинџ:

Иначе добро дете сум. :sramezliv:
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Драга,

Премногу "Дек си, кУга ќе доваѓаш у Скопје?" , "Ја те доооојдех чекУм ве" , "Tе тук пазаруууууВМе си ВОФ Сити Молоооооооо" низ Скопјево , a до вчера на факултет ги слушав "Шо бе толку тоа скопјето мислете Лондон е" , "ебаве тоа скопските, мислете ако дУваѓате од Скопје моШ на глава дан се каЧАТе"!
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.146
Поени од реакции
25.145
Драга,

Премногу "Дек си, кУга ќе доваѓаш у Скопје?" , "Ја те доооојдех чекУм ве" , "Tе тук пазаруууууВМе си ВОФ Сити Молоооооооо" низ Скопјево , a до вчера на факултет ги слушав "Шо бе толку тоа скопјето мислете Лондон е" , "ебаве тоа скопските, мислете ако дУваѓате од Скопје моШ на глава дан се каЧАТе"!
Тие градот ни го крепат море, како така збориш :duel:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.144
Поени од реакции
16.066
Драга,

За во 2015 година, една од желбите ми е бар кога ќе тупат со имитирање на јужни/источни дијалекти, да го прават тоа без грешки во пишување/изговор.
Тоа мислам дека ќе вреди за почит ... донекаде.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom