Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
H

HoT IcE

Гостин
Онј момент Драга кд прочиташ раскази и се спремиш да идеш на факултет. Отидеш на автобуску и сфатиш дека си га погрешија распоред, и полка, полка си се вратиш дома на овој ладно.:tapp:
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
Драга кајгана,
Отвораш кајгана, скролаш до нови мислења, гледаш коментар во темата "пресвртница во _____ (внеси рандом вукојебина) , отвораш темата, гледаш генерали, војни аташеа, ескперти за надворешна политика, шамани, секој со свој реферат видувања на состојбите со посебен осврт на геополитичките игри на големите светски сили и како сето тоа ќе се одрази на нашите аспирации за членство во евроатланските организации, a притоа дали воедно и ќе влијае на растот на цената на суровата нафта, природниот гас и златото на светските берзи.

затвораш кајгана.
 
Последно уредено:
D

Daedalus

Гостин
True detective --->(не читај ако нејќеш спојлери) приказ за двете човечки екстреми. Едната е оној харизматичен, промислен нихилист кој е епик у комбо со глуп, ментално хендикепиран гнсен ритард што мњацка дур јаде онака балкански ко надрвен абјусив татко што здрвил флаша ракија од сабајле и го слуша пола населба дур џвака за време на ручек, али Марти е толку ГЛУП, што остава слики од шваљерката на мобилен и ги тепа ебачите на ќерка му. То бе Цецо!
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.010
Поени од реакции
34.586
Драга,
Може да ти го дадеме и епитетот - трендсетерка! Фемина се облекла во твое руво (XenForo), сака да те имитира. А појма нема дека не е се во формата, содржината е поважна. ;)
Секогаш ќе си број еден, Драга, не грижи се.
 
П

Пепси_

Гостин
после диеталниот маргарин ака вечера за сиромаси

иде нешто јаглени хидрати липиди ваму наму

е они давале енергија сила резерва за организмите нешто ваму наму

за тоа имаш вишок липиди = агресивни личности

:icon_lol: и пудингот оти бил горчлив прав.... море море тони казанова ми се прае
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Кајги, си чула за очајни домаќинки ?
еве како изгледаат тие
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2812309/Sammy-Maalem-s-brother-Kyle-puts-AUCTION-ebay.html
колку треба да имаш/немаш мозок да се согласиш на вакво нешто
се продава ко стока -јавно, на аукција

ако има некој желен за ваков изрод- нека се наддава- аукцијата не е затворена
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Овој свет би бил едно многу тажно место кога не би постоеле мандарини.:love:

Овој свет би бил едно многу посреќно место кога не би постоеле избори за мис бодибилдерка.:sick:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom