Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
А бе каква кафана в теретана сум :icon_lol:. Дома си вежбам бе имам тежини и цела ден :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
Него треба да се стрижам и наместо на бербер да ме носат овие в кафана, а бе кај го има ова :icon_lol:.....

 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.827
kajgi idam an trening da se ispukam maksimum tesko na toj deneska sparing so ke prai so mene vrekata so zabi ke ja iskinam aaaaaaaa
 
Член од
29 декември 2012
Мислења
88
Поени од реакции
25
Драга каква симетрија
просто не ми се веруе
денес е посебен ден
а вечерва кој ќе знае
ај создравје:rolleyes:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.232
Поени од реакции
16.202
Кајгано,
животов ми се руши ко ебена кула од карти, се ми се упропасти...
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Dunjevaca, kajsija, al sljiva je sljiva, jagnetinja roshtilj al svinja je svinja ... !!!
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
која инвазија на тролови и спамери не фати во овој темен час, ко битката на хелмс дип.
may god have mercy on our souls
 
M

Moon Child

Гостин
Драга, издржав денес цел ден на работа, неможам да функционирам единствено што сакам е да легнам и да спијам 3 дена. Уште осми март вака мушки да го издржам и се ќе биде во ред. Утепана сум :sleep:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Еее драга, место вино у некое кафанче да пијам, ја мора лимони да цедам.... Колку лимонади испив деноиве, колку портокали,банани,мандарини изедов само... :cautious:
Настинкава може да ми се фати само за ... Нема шанси да ме кутне.
Пошо ме мрзи да пишуем ушта а иам толку мн работи на памет, ќе ти остаам само едно добро парче музика.

Ајт.:cool:
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Драга моја кајгана ...

Денеска кога ме праша другарот дали мојот живот има смисла ... јас седе 10 мин не зборував ништо и кога размислив за тие 10 мин. Сфатив дека мојот живот нема никаква смислам се прашувам зошто само јас живеам? зошто уште на самиот почеток на мојот ран живот јас пропаднав како во земја од каде нема каде да излезам? Се што започнав ништо не ми оди од рака ... немаш појма кајгана моја колку само сакам нешто да ме лупне некој шлепер да ме распрачи на прачиња ... најискрено незнам уште колку долго ќе издржам во мене бидејќи собирам, собирам, секој ден се повеќе и повеќе се таложи во мене сите од мене очекуваат премногу од работа, семејство и тн. а незнае никој дека јас во себе си сум мртва личност, личност сум која е расеана која кога се буди се буди безнадежно, безпомошно
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
Драга моја кајгана ...

Денеска кога ме праша другарот дали мојот живот има смисла ... јас седе 10 мин не зборував ништо и кога размислив за тие 10 мин. Сфатив дека мојот живот нема никаква смислам се прашувам зошто само јас живеам? зошто уште на самиот почеток на мојот ран живот јас пропаднав како во земја од каде нема каде да излезам? Се што започнав ништо не ми оди од рака ... немаш појма кајгана моја колку само сакам нешто да ме лупне некој шлепер да ме распрачи на прачиња ... најискрено незнам уште колку долго ќе издржам во мене бидејќи собирам, собирам, секој ден се повеќе и повеќе се таложи во мене сите од мене очекуваат премногу од работа, семејство и тн. а незнае никој дека јас во себе си сум мртва личност, личност сум која е расеана која кога се буди се буди безнадежно, безпомошно
Мене ко ми беше вака ја слушав песнава, дајте бе прекинете со самоубиствени мисли !
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Кајги
Ајде нека е за многу године празников,мада више пројде,годинава убав се погоди:).
Ама да сум чуек арно:D
 
M

Mario Gómez

Гостин
Златен фебруари кајгано, знаат мачките у кој месец се клецкаат. :icon_lol: Убај денови, исполнети, перфектен тајминг на активности, интересни личности и случки. (y)

Ајде поздрав и убај сништа.


ILy <3
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Драга Кајгана...

... едно нешто само: Најубаво било кога ќе си ги споиш Св. Валентајн и Св. Трифун. НАЈУБАВО !!!

Толку :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom