Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.003
Поени од реакции
36.004
Денес на работа на пауза кладионичари ги дискутираа актуелните терористички напади и ги споредуваа со поранешни.

Место Брејвик, Брајтон. Кој знае знае, и тоа е се што треба да се знае. :pos: :pos: :pos:
 
Последно уредено:
Член од
9 октомври 2022
Мислења
1.424
Поени од реакции
3.045
Напраија вештачка палма остров, напраија вештачки острови у форма на светот, бурџ калифи, затворен ски центар…и канализација ала Огњан Прица.
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
410
Поени од реакции
1.333
Драга,

ми одобрија виза на 10 години за USA:tapp:,за брзо се пуштам во авантура нема да бидам толку активен на форумов ама ќе правам update на случувања еднаш во месецот.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.120
Поени од реакции
830
Драга,
по најново сега, во рецептите за готвење пишуваат само колку протеини има јадењето ко демек тоа е најбитното.
Тоа што има кило шеќер и 4000 калории нема везе.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.190
Поени од реакции
10.664
Драга,

Немаш поим колку ми значат моментите кога во сред недела ќе заседнеме со мајка ми и татко ми, после ручек, со чаша црвено вино и ќе пуштиме музика во позадина. Еден ден во неделата, само неколку часа се доволни да ме опуштат, изрелаксираат, и да се чувстувам толку безгрижно, заштитено и сакано. Они ми се мелем за душа бре. :pipi:
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.438
Поени од реакции
3.152
Македонија има да пропаѓа се додека на парите има ,,светци" и духовното е ставено на хартија кое означува некаква ,,материјална вредност"..Оваа го смислиле некои фантастично глупи луѓе(кремот на глупоста) или екстремно покварени кои знаеле што прават..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom