До колку саат навечер имате излез?

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
абе, ја на 17 имав до 00 и 00 излез, сеа сум ограничен и надокнадувам, се прибирам у 5 саат дома, а ако има со кого да останам, може и покасно :)
Aбе така ти е со мајка џандар коа живееш х) Иначе до 00-00 ти беше за цагери да фаќаш х) Ама ај сеа си седиме до 5-6 саат сабајле кур не боли :) Иначе ја до 8мо имав до 2-2ипол а сеа од средно, од прва па навака неограничено... али пожелно е пред да искочи мајка ми за на работа за да не ме замара кај сум бил и со кој х)
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Не ми ограничуваат излез, се додека знаат кај сум и со кого сум...:)
 

The_DaRKeR

~Мрчатор~
Член од
26 јули 2008
Мислења
110
Поени од реакции
8
Ja iam izlaz do 12:30 i ... da vi kazam taman mi e !!!

17 години имаш бе човек!:vozbud: Јас лично со 17 имам излаз до 3 стандард,али најчесто до 2 сум дома, освен ако не заглавам на некоја журка до сабајле,или у ентернет, неколку пати се имам појавувано дома у 7 сабајле коа стануваат моите за на работа знаеле да мрчат само следниот викенд пак си фурам као сакам

И кога успеваш да најдеш време да делиш "помош" во софтвер?


Ама немој ти така да се понашаш со најакиот програмер у Скопје, пардон Јужна Европа. SP3ката он ја има програмирано и тестирано на различни системи:pos::pos::pos::pos::pos: Така ли е Тим4е?
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
24
Поени од реакции
1
до 1,1ипол.и да каснам.ништо страшно си спијат:L:baeh:
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
до 2 од прилика после тоа стојат пијаниците се трезнат да не им викаат дома или заклучени се:baeh: јебига да излезиш доволно ти е 4 часа освен ако се погоди друштвото а и со женска од два часа што ќе е повеќе:kez: не сме зомби да скитаме ноќе а дење да спиеме.има денови не велам не но секи ден не е нормално:nenene:
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
јас ако не сум во 11 сато дома ќе ме отепат мојте :smeshko:
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
До порано ме пуштаат мене... до кај 4-5 дома :) ама со усул, да не претерам и да се враќам у лошо издание, јес да никат не ме проверуваат :) се десило и да се вратам у 12, а резултатот на тоа е дека било мн тапа :nenene:
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
ако носам клуч тогаш анлимитед а ако не носам во 11 дома оти ке спијам по другари
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
До 20:00 часот Дома !!!






А иначе излаз , неограничен :)
 

McQ

McQ
Член од
15 мај 2008
Мислења
208
Поени од реакции
28
до кога ме пушта зена ми нормално
 

Kajgana Shop

На врв Bottom