Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Auuu pa i trpam li. I sama si pravam seir na moja smetka. Sega normalno deka se e vo granicite i ne dozvoluvam da se pretera. No imam zabelezano deka ponekogas kolku i da se obiduvam da bidam luta na nekoj sepak ne mozam da izdrzam i pak zavrsuvam i jas smeejki se na moja smetka.
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Да,но од одредени личности.Ако си на црна листа кај мене-пази се!:pos2: Секој ден се `соочувам`со сеирите на моја сметка од страна на другарите,па така слатко ќе се изнасмеам,па и имам добивка од тоа,нели,смеењето го продолжува животот.:)
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Кај мене зависи од тасположението,иначе дозволувам ама со осет да биде повеке не ако претера....ке почнам и јас да враќам
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
обично ако е некоја добра шега и јас ќе се насмеам, ама ако ги преминува границите, епа тогаш ќе вратиме и така. Ама многу се нервирам кога некој се зафркава на моја сметка, ама кога не сум во моментот присутен. :)
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Go dozvoluvam toa ama zavisi na nekoj li4nosti ne se dozvoluva toa .. IMA IDIOTI !!!
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
Да. Дури и им потпомагам. :)
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
не се лутам никако па и јас самата си правам сеир на моја сметка зошто да не
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Зависи од кого. Претежно да али се да биде во границите на нормала.
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Сеир трпам од човек спремен да го трпи истиот.
Големи сеирџии сме у друштво така да навикнат сум,сеир и на себе си праам,ама сеир за сеир,се се памти.
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
Трпам сеир,и правам на моја сметка нема никаков проблем,ама се разбира со мои блиски луѓе,а со сеирџии дупачи кои живеат за да навредат некој..ЈОК!Враќам 10 струко...
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
seir trpam ama da ne bide epten navredliv i normalno od covek koj znae da trpi za da bide zabavno inaku e mnogu glupo ako edniot se luti. i najnormalno treba da go biva za seir ne moze sekoj:pos2:,a cesto i jas se zafrkavam na svoja smetka. taka ne mu davas prostor na drugite i e posmesno
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Па да, зошто да не дозволам.. секогаш треба да знаеме да се насмееме прво на наша сметка, а потоа и на другиот.
Но за некои кои незнаат да се шалат, кои го прават тоа само за да навредат или претеруваат со нешто тогаш знам и лоша да сум :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Dozvoluvam od onie so koi jas se zafrkavam. Dosega nikoi drugi ne si probale da si igraat majtap so mene, a ne bi im ni preporacal.
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
183
Поени од реакции
2
Е па сега,прифаќам затоа што не ги сфаќам рабоите сериозно,а башка и сакам да правам сеир на други луѓе,што не значи дека сум идиот,бидејќи и јас удирам сеир,прифаќам и сеир на моја сметка...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom